Делегація Посольства Франції відвідала університет

19 жовтня 2021 року
     З дружнім візитом для налагодження подальшої успішної співпраці до університету завітали гості з посольства Франції. Серед гостей були Лоран Деньо, радник з питань сільського господарства Посольства Франції в Україні, Жюльєн Амуре, керівник «Української мережі» міністерства сільського господарства та продовольства Франції та Ілона Лісова, перекладач.

    На зустрічі проректор Вадим Ткачук відмітив активну співпрацю Національного університету біоресурсів і природокористування України з французькими університетами в рамках проекту ERASMUS + та співпрацю з представництвами французьких компаній в Україні, зокрема, компаніями KUHN, MAZARS Ukraine та іншими.

     Гості відвідали кабінет франкофонії, де Наталія Рудницька повідомила про роботу зі студентами, які бажають вивчати французьку мову та про можливості стажування у Франції для франкомовних студентів.
     В програмі візиту було також відвідування лабораторій механіко-технологічного факультету, створених спільно з компанією KUHN – багаторічним партнером факультету та одним з лідерів сільськогосподарського машинобудування у світі.

     Декан механіко-технологічного факультету Вячеслав Братішко наголошував на високому рівні співпраці між факультетом та компанією «КУН-Україна», яку очолює голова наглядової ради факультету пан Асад Лапш.
     Особливу зацікавленість у гостей Університету викликав Центр електроніки KUHN та значна кількість зразків сучасної техніки провідного французького виробника, задіяна в навчальному процесі підготовки агроінженерів.

     Багато питань стосувалося форм організації освітньо-науково-виробничої співпраці між підприємством та Університетом. За думкою пана Лорана Деньо, цей досвід був би корисним і для закладів вищої освіти Франції.
     Директор навчально-наукового центру міжнародної діяльності Олександр Лабенко підняв питання перспективних напрямів науково-технічної співпраці між установами Франції та Національним університетом біоресурсів і природокористування України. В процесі спілкування було означено перспективні теми проєктів, які могли б становити цікавість для спільних наукових консорціумів.
     Вцілому, зустріч пройшла в робочій, конструктивній та дружній атмосфері. Сподіваємось, що наслідком цієї зустрічі буде продовження тісного співробітництва та взаємовигідна співпраця з провідними закладами вищої освіти, науковими установами та компаніями Франції.

Вячеслав Братішко,
декан механіко-технологічного факультету
Олександр Лабенко,
директор ННЦ міжнародної діяльності

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook