Візит делегації Федерації обмінів Франція Україна (ФОФУ) до НУБіП України

18 грудня 2013 року

             10-11 грудня в університеті перебувала делегація Федерації обмінів Франція Україна, до складу якої увійшли президент асоціації «Обміни Бургундія Шампань Україна» Роже Вовк, президент асоціації «Дружба без кордонів Бургундія» Валері Комбіє, члени асоціації «Співробітництво Пуату-Шарант Україна» Мішель та Югет Паскіє і  секретар ФОФУ Ольга Крошкор.

Мета візиту – підписання угоди (продовження) про співпрацю на 2014-2016 роки та відбір студентів для стажування на підприємствах Франції.
            У ході візиту було проведено зустріч зі студентами і відібрано семеро молодих людей  для участі у програмі практичного навчання Федерації обмінів Франція-Україна влітку 2014 року та підписано угоду про співпрацю. 
ФОФУ пропонує студентам університету багаторівневу систему стажувань, що розпочинається зі звичайного виробничого стажування з переходом до вузькоспеціалізованого, яке відповідає фаховому спрямуванню студентів. А для найбільш  мотивованих і талановитих – ще й можливість навчання в університеті м.Анже та інших освітніх закладах Франції коштом  підприємств, які по завершенню навчання можуть запропонувати студентам робочі місця.
            Окрім цього, у співпраці з університетською кафедрою французької та німецької мови  ФОФУ організовує курси інтенсивного вивчення та підвищення кваліфікації з французької мови для студентів та науково-педагогічних працівників  університету.  

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook