Он-лайн семінар з Радаю Роботодавців на факультеті харчових технологій та управління якістю продукції АПК
19 листопада відбувся семінар для студентів факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК на тему: «Технології контролю якості продукції в Мережі «Сільпо».
Відкрила захід декан факультету Лариса Баль-Прилипко, яка зазначила що діяльність університету та факультету в значній мірі залежить від налагодження співпраці з роботодавцями, адже отримані під час навчання в університеті знання – це лише перший крок для побудови успішної кар’єри.
Модератором заходу виступив керівник департаменту якості Fozzy Group Максим Барабуха, який проінформував учасників семінару про роботу департаменту якості, який займається системною роботою з постачальниками, розробкою внутрішніх процедур і стандартів компанії.
Наголосив на основних моментах, які перевіряються під час аудиту виробництва:
- контроль сировини;
- відповідність технології на виробництві міжнародним і національним стандартам;
- контроль дотримання температурних режимів та інших вимог до зберігання продукції до вивезення її з заводу.
За словами керівника департаменту якості Fozzy Group Максима Барабухи, бакалавру чи магістру самому знайти собі роботу важко, але «ми можемо надати відповідну допомогу: посприяти в проходженні практики студентами, надати роботу тимчасового характеру, можливості організації стажування на робочому місці, зокрема, надали роз`яснення щодо оформлення трудових відносин, надати допомогу, щоб вони могли якомога швидше впровадити свої знання і теоретичні вміння, які здобули у виші, у практичному застосуванні. Для цього й існує Рада роботодавців. Ми співпрацюємо з викладачами, з деканатом факультету, ректоратом університету і допомагаємо майбутнім фахівцям якісно працевлаштуватися».
Учасниками семінару також були викладачі факультету: професор Владислав Сухенко, доценти Наталія Голембовська та Олена Очколяс, асистент Валентина Ісраелян, студенти 3 курсу та магістри 1 і 2 року навчання. Викладачі та студенти мали змогу задати питання про особливості майбутнього працевлаштування в Мережі «Сільпо». Спікерам вдалося мотивувати студентів на подальший саморозвиток і навчання, адже після закінчення он-лайн семінару всі учасники зазначили, що бажають працювати саме за спеціальністю.
Співпраця з роботодавцями мережі «Сільпо» продовжується, заплановані наступні он-лайн зустрічі та тематичні лекції зі студентами факультету, попереду ще безліч цікавих і захоплюючих заходів та подій, які допоможуть нашій молоді в подальшому працевлаштуванні.
Валентина Ісраелян,
асистент кафедри технології м'ясних,
рибних та морепродуктів