Наші зарубіжні гості діляться враженнями

2 вересня 2011 року

 

 

 

 

 

 

 

Елізабет Хоффман, виконавчий віце-президент

і Провост Університету тату Айова (США)

 

Кореспондент: Щиро вітаємо з отриманим званням Почесного доктора НУБіП України. Яке враження справило на Вас наше свято і що б Ви могли сказати нашим студентам?

Елізабет Хоффман: Дякую за привітання. У мене дуже багато нагород, але ця найкраща з усіх отриманих. Це дійсно фантастичний університет, який надає великі можливості для вивчення технологій та інновацій в аграрній і природоохоронній сферах. І взагалі - відкриває своїм студентам дорогу в життя.

Я давно знаю ректора НУБіП України академіка Д.О. Мельничука, і приємно здивована тим, які величезні перетворення здійснені останнім часом під його керівництвом. Ми відвідали багато факультетів і лабораторій, і хочу сказати, що перед студентами вашого університету відкриті широкі можливості для навчання і розвитку. А студенти у вас просто чудові.

Кореспондент: Скажіть будь-ласка, на вашу думку, наші студенти чимось відрізняються від ваших?

Елізабет Хоффман: Я вважаю, що студенти у всьому світі однакові: вони хочуть змінити майбутнє. Наші студенти їздять по всьому світу, навчаються в різних містах. Ми вчимося один у одного і вивчаємо один одного.

Кореспондент: І останнє. Якими будуть Ваші перші кроки як провоста?

Елізабет Хоффман: Після повернення до США, я всім розповідатиму про досвід і враження, отримані у вашому університеті, агітуватиму наших студентів, приїздити сюди навчатися і працювати.

 

 

 

 

 

 

 

 

Фрідріх Бауер, президент інженерного бюро

«Фрідріх Бауер GmbH» (Австрія)

Кореспондент: Раді привітати Вас з отриманим званням Почесного професора НУБіП України. Чи сподобалося Вам наше свято «День знань»?

Фрідріх Бауер: Я дуже вражений: ніколи не бачив, щоб в університеті була така культурна база. Ваші студенти чудово співають, танцюють, дуже сподобався виступ спортсменів. Університет має свою лінію, створену ректором та його командою.

Кореспондент: Якими ви бачите найближчі кроки нашої співпраці?

Фрідріх Бауер: Думаю, що потрібно розвивати ті проекти, які ми намітили на сьогодні і які є найбільш перспективними для співпраці. Найважливіший з них - «Євросело ХХІ століття». Україна має дуже гарний потенціал для розвитку саме аграрних проектів, вона може стати лідером в сільськогосподарському виробництві і поставляти свою продукцію в країни, які її потребують.

І звісно, перш за все, я бачу скільки студентів у НУБіП України, і як зручно їм буде навчатися на базі нашого спільного проекту.

Основою проекту «Євросело ХХІ століття» є організація високотехнологічного та екологічно безпечного сільськогосподарського виробництва з комплексною переробкою відходів тваринництва і рослинництва. У функціонуванні такого проекту важливу роль відіграє переробка відходів у біогазовій установці, що в свою чергу забезпечить високий рівень альтернативного енергозабезпечення та енергозбереження.

В наших найближчих планах ще один проект - в біологічній сфері.

 

 

 

 

 

 

Єва Соларська, професор Люблінського

університету наук про життя (Польща);

 

Кореспондент: Вітаємо Вас з отриманим званням Почесного професора НУБіП України. Нам дуже важливо дізнатися про ваші враження від нашого свята.

Єва Соларська: Дуже велике враження на мене справило саме святкове дійство, адже воно відобразило силу вашого університету. Чудові голоси, чудові можливості. Все це справляє дуже сильне враження. Все це показує прагнення до життя, ваш патріотизм (ви буквально оспівуєте свою Батьківщину), але разом з тим панує і атмосфера міжнародної приязні. Особливо вражає те, що це все зробили студенти, які своїм прикладом закликають однолітків до активності і вірять у свій край, свою вітчизну і свій університет, який, зважаючи на розгалужені міжнародні зв’язки, що НУБіП України підтримує по всьому світу, надає їм великі можливості для навчання та розвитку.

 

 

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook