В університеті відбулося урочисте зібрання з нагоди святкування Дня прапора та 26-ї річниці Незалежності України

23 серпня 2017 року

 Ще ніколи в університеті за роки незалежності держави День прапора не відзначали так урочисто і піднесено. Знамено нації перед центральним корпусом на новому 12-метровому флагштоці під виконання державного гімну та військовий салют підняла почесна варта Президентського полку.

 
 
Сьогодні ми починаємо святкувати 26-ту річницю Незалежності України і відзначаємо День прапора. По всій країні, в тому числі і в зоні проведення АТО, піднімається наш жовто-блакитний стяг, звернувся до колективу університету ректор Станіслав Ніколаєнко. Це річниця напруженої праці всього народу нашої держави, у розвиток освітнього і агропромислового сектору якої свій великий вклад зробив і НУБіП.
 
Цього року лише у базовий заклад університету прийде більше 2 тисяч нового студентського поповнення на перші курси і більше 1700 – у магістратуру. Це – один із найбільших наборів у державі. І така картина не випадкова: позитивні зміни в університеті бачимо буквально щодня. Роботи ведеться так багато, що відразу охопити всю картину важко. Звісно, є над чим ще працювати. Необхідно знайти свого студента, який буде націлений на те, аби відкрити свою справу, створювати нові робочі місця і тим самим розбудовувати нашу країну.
 
Та цього святкового дня ми зібралися, аби виказати свою пошану нашим предтечам, вшанувати українців, які будували нашу державу, зробили великий вклад у розвиток світової науки і прогресу. А сьогодні наша країна відіграє, без перебільшення, велику роль у забезпеченні продовольчої безпеки світу. І в цей складний час, в умовах російської агресії на сході України, нашою волею, працею, інтелектом і єдністю – ми переможемо, підкреслив Станіслав Ніколаєнко.
 
Святкових барв зібранню додали виступи аматорів кафедри культурології, вибір репертуару якими говорить сам за себе: «борітеся – поборете будь-які змови», «краща мова єднання – це українська» – ось слова пісень, якими цього дня вони вітали колектив університету. Тож будьте патріотами, говоріть державною мовою і зі святом вас – з 26-ю річницею Незалежності!
 
 
 
Ірина Білоус

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook