Запрошуємо на навчання на ОКР БАКАЛАВР за спеціальністю «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»
Стати успішною людиною і реалізувати себе в галузі міжнародних відносин – можливо, отримавши освіту в Національному університеті біоресурсів і природокористування України!
НУБіП України – твій ПЕРШИЙ пріоритет!
Освітньо-професійна програма «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» для підготовки здобувачів вищої освіти за спеціальністю 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» акредитована у 2021 році.
Кафедра міжнародних відносин і суспільних наук
у соціальних мережах
ВСТУПНІ ВИПРОБУВАННЯ НА БАКАЛАВРСЬКІ ПРОГРАМИ У 2024 РОЦІ
Цей рік буде вже третім роком, коли Україна через повномасштабне вторгнення росії не зможе провести повноцінне зовнішнє незалежне оцінювання для вступу на бакалаврські програми. З огляду на це до відповідних законодавчих актів буде внесено зміни, а також видано спеціальний Закон України, який визначить порядок проведення оцінювання вступників.
Вступні випробування на бакалаврські програми до закладів вищої освіти України буде проведено у форматі національного мультипредметного тесту (НМТ) на комп’ютерній основі. В умовах війни НМТ — це найбільш оптимальний варіант проведення вступних іспитів задля забезпечення рівних умов для всіх вступників, незалежно від місця їхнього перебування.
У межах НМТ кожен учасник буде виконувати завдання із 4-х навчальних предметів, три з яких є обов’язковими (українська мова, математика та історія України), а один — на вибір із переліку (українська література, іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська), біологія, хімія, фізика, географія). Предмет за вибором вступник зазначатиме під час реєстрації для участі в НМТ.
Новацією 2024 року є розширення переліку обов’язкових предметів НМТ історією України. Це, безперечно, важливий державницький крок, адже глибоке розуміння історії свого народу, засноване на здатності критично аналізувати історичні події, установлювати причинно-наслідкові зв’язки й визначати тенденції й закономірності, є запорукою стійкості до історичних маніпуляцій і фейків, основою для формування національної свідомості та самоідентифікації.
Модель проведення передбачає, що чотири предметних тести учасник виконуватиме в один день: два предметних тести кожен по одній годині до перерви та два предметних тести кожен по годині — після перерви. Це насправді може бути важко. Але кращого варіанта в нинішніх складних безпекових умовах немає. Адже тільки цей передбачає одноразовий прихід вступника до пункту тестування. А це, зокрема, дуже важить для тих, хто змушений буде їхати до якогось іншого населеного пункту для участі в НМТ. Безпека та рівні умови – наш пріоритет.
Як і минулого року, передбачено проведення двох сесій НМТ: основної та додаткової. У додатковій сесії тестування зможуть узяти участь ті вступники, які з поважних причин не пройшли тестування під час основної сесії.
Тестування відбуватиметься в спеціально обладнаних комп’ютерних аудиторіях закладів освіти – тимчасових екзаменаційних центрах (ТЕЦ), створених у населених пунктах як в Україні, так і за її межами.
Мінімальний бал суми сертифікатів ЗНО та атестату середньої освіти має бути не нижче 140 балів.
Перелік документів, які потрібно подати до приймальної комісії у електронному вигляді:
- заяву про вступ;
- копію документа, що посвідчує особу (паспорт + довідка про місце реєстрації) (1, 2 сторінки та місце реєстрації у 2 примірниках);
- копію військового квитка або посвідчення про приписку до призовної дільниці - для військовозобов’язаних (крім випадків, передбачених законодавством у 2 примірниках);
- копію документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і копію додатка до нього (атестат + додаток до атестата) у 2 примірниках);
- копію сертифіката (сертифікатів) зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти) у 2 примірниках + інформаційна картка до сертифіката ЗНО у 2 примірниках;
- чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см;
- копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру (2 примірника).
Усі копії документів, які подаються при вступі до НУБіП України, засвідчуються за оригіналами приймальною комісією. Копії документів без надання оригіналів не розглядаються.
- історію і теорію міжнародних відносин;
- сучасні тенденції та актуальні проблеми міжнародних відносин;
- міжнародне приватне та публічне право;
- міжнародні економічні відносини;
- зовнішню політику країн світу;
- дипломатичну та консульську служби;
- іноземні мови (англійська, іспанську, німецька, польська, французьку) та ін.;
- дипломатичний протокол та етикет;
- міжнародну інформацію та інформаційно-аналітичну діяльність у міжнародних відносинах тощо.
- аташе з аграрних питань;
- дипломатичний агент;
- дипломатичний кур’єр;
- помічник експерта із зовнішньополітичних питань;
- помічник політичного оглядача;
- секретар дипломатичного агентства;
- помічник консультанта із зовнішньополітичних питань;
- співробітник органів зовнішньополітичної та зовнішньоекономічної діяльності при державних адміністраціях;
- експерт, референт чи консультант установ, де здійснюється міжнародна діяльність.
- у підрозділах Міністерства закордонних справ України на виконавських посадах;
- у дипломатичних представництвах (аташе, референт, дипломатичний кур’єр, секретар дипломатичного агентства);
- у державних структурах та відомствах, установах (держадміністрації, міжнародні відділи профільних міністерств тощо);
- у приватних структурах, які здійснюють діяльність у галузі міжнародних відносин (міжнародні відділи юридичних фірм, експертно-консультативні групи тощо);
- у міжнародних міжурядових та неурядових організаціях;
- у наукових і дослідницьких інститутах з вивчення міжнародних відносин і зовнішньої політики держав світу.

У нас день відкритих дверей – кожен день!
Чекаємо саме на тебе!

залиш інформацію для зворотнього зв'язку та заповни анкету.