Науковий гурток "Вібродіагностика та неруйнівний контроль будівельних конструкцій"

Положення про науковий гурток

    ЗАТВЕРДЖУЮ

Завідувач кафедри будівництва
факультету конструювання та дизайну Національного університету біоресурсів і природокористувння України,
д.т.н., професор
________________ І.А. Яковенко           
"___" _________________ 2024 р.
 
ПОЛОЖЕННЯ
про студентський науковий гурток
Вібродіагностика та неруйнівний контроль будівельних конструкцій ”
кафедри будівництва
 
1.Заняття студентського наукового гуртка проводити 1 раз на тиждень щовівторка з 1150 (обсяг заняття – 2 години) у лабораторії «Інноваційних технологій та сучасних будівельних матеріалів», ауд. 27 навчального корпусу №7 згідно з планом роботи.
2. Для роботи у студентському науковому гуртку залучається до 20 студентів ОС "Магістр" факультету конструювання та дизайну, які навчаються за спеціальністю 192 – будівництво та цивільна інженерія. Пріоритетом при залученні студентів має бути їхнє бажання працювати над кваліфікаційними роботами магістра на кафедрі будівництва.
3. Роботу наукового гуртка спрямувати на дослідження та вивчення методики розрахункового та експериментального визначення динамічних характеристик будівельних конструкцій: частоти та форми власних коливань, декременти коливань, амплітуди вимушених коливань (переміщення, швидкість, прискорення), методів неруйнівного контролю міцності бетону, цегли та розчину з використанням акустичних приладів тощо та перспективних технічних рішень для розв’язання науково-виробничих та практичних задач у галузі будівництва. Напрямок студентських наукових досліджень спрямований у галузі 19 – «Архітектура та будівництво», спеціальності 192 – «Будівництво та цивільна інженерія».
4. Теми наукових досліджень обираються студентами самостійно. При цьому вони повинні бути актуальними і безпосередньо пов’язаними з напрямком наукових досліджень кафедри, та (бажано) з темою майбутньої кваліфікаційної магістерської роботи, що вимагає обов’язкового їх погодження з науковим керівником.
5. Результатом роботи студента в науковому гуртку повинна бути участь у конференціях (семінарах, конкурсах наукових робіт), для чого необхідно обов’язково підготувати наукову доповідь та презентацію. Учасники студентського наукового гуртка приймають участь у внутрішньовузівських та зовнішніх олімпіадах та конкурсах, написанні наукових статей та розробці винаходів (для ОС «Магістр» обов’язково), виготовленні наочних посібників, експонатів, макетів, діючих зразків тощо.
6. Для якісного виконання на належному науковому рівні п. 5 у осінньому семестрі учасники гуртка знайомляться і опрацьовують літературні джерела у бібліотеці кафедри та університету, представлені на паперових та електронних носіях (в т.ч. і ознайомлювальними відеороликами та навчальними фільмами), розглядається цілий ряд програмних засобів для ПК (див. план роботи гуртка), знання яких сприяє написанню статей, заявок на винаходи, підготовлення презентацій доповідей, тощо.
7. У кінці навчального року науковий керівник готує короткий звіт про роботу студентського наукового гуртка.
 
Керівник наукового гуртка,
д.т.н., с.н.с., професор кафедри будівництва             Микола МАРЄНКОВ
Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook