Збори трудового колективу Боярського фахового коледжу НУБіП України схвалили звіт директора та окреслили перспективи розвитку на 2025 рік

17 грудня 2024 року
Незважаючи на воєнний стан, постійні атаки ворога колектив Боярського фахового коледжу продовжує працювати. Свідченням цього став традиційний звіт директора коледжу про проведену колективом роботу та плани на майбутнє.
Конференція трудового колективу Боярського фахового коледжу НУБіП України відбулася 17 грудня 2024 року.
 
До її проведення долучились поважні гості — Вадим ТКАЧУК, ректор НУБіП України; голова наглядової ради коледжу — Юлія КОЛОМІЄЦЬ, декан факультету захисту рослин, біотехнології та екології; Сергій ІРКЛІЄНКО, голова ради роботодавців коледжу; представники студентів. Модератор конференції — Людмила ЛИС, голова профспілкової організації працівників коледжу.
 
Відкриваючи звітну конференцію, Людмила ЛИС висловила щиру вдячність захисникам України за можливість жити, працювати й здобувати освіту. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять всіх тих, які віддали своє життя за свободу і майбутнє України. 
З доповіддю про діяльність колективу в 2024 році виступив директор коледжу Сергій КРОПИВКО. У ході звіту директор проаналізував роботу, детально охарактеризував усі ланки роботи коледжу та його структур, представив основні здобутки, плани та стратегії на 2025 рік.
 
Особливу увагу Сергій Володимирович акцентував на роботі приймальної комісії. Профорієнтаційна робота, яка була проведена викладачами та студентами коледжу, показала непогані результати під час вступної компанії. Позитивним є те, що збільшився обсяг загального прийому. Зросла кількість здобувачів освіти на денній формі навчання, збільшилась частка студентів, які навчаються за умов договору.
 
Звітуючи, Сергій КРОПИВКО наголосив на тому, що робота відділень, циклових комісій була спрямована передусім на підвищення якості освітнього процесу, примноження та модернізацію навчально-методичної та матеріально-технічної бази, підвищення якості практичного навчання.
 
Директор зауважив, що в складних умовах воєнного стану коледж надає якісні освітні послуги з підготовки фахівців, оновлює матеріально-технічну базу; зосередив увагу присутніх на тому, що попри всі труднощі, зусилля колективу й адміністрації коледжу були спрямовані на створення безпечних умов праці і навчання, продовження реалізації сформованого курсу щодо інноваційного розвитку закладу освіти. Навіть під час війни колектив виконує свою місію, що підтверджено успішним проходженням акредитаційних експертиз освітньо-професійних програм «Маркетинг» «Економіка», «Транспортні технології», «Геодезія та землеустрій».
 
Значна увага приділялася практичній підготовці студентів. За звітний період розширено бази виробничих практик. Лабораторія відкритого ґрунту забезпечує їдальню коледжу продукцією власного виробництва, що зменшує вартість харчування. Значно активізувалась робота ради роботодавців.
 
У 2024 році коледж активно співпрацював з кафедрами факультетів НУБіП України, викладачі брали участь у семінарах і конференціях університету, проходили підвищення кваліфікації.
 
Зосередив увагу на виховній і спортивно-масовій роботі, на національно-патріотичному вихованні, культурних та спортивних досягненнях. Протягом звітного періоду студенти брали активну участь у міжнародних і всеукраїнських мистецьких фестивалях, спортивних змаганнях різних рівнів, конференціях, олімпіадах, конкурсах, концертах, брейн-рингах, флешмобах.
 
Коледж проводить цілеспрямовану роботу щодо наповнення спеціального фонду.
 
Колектив коледжу бере активну участь у волонтерській діяльності — допомагає ЗСУ, випускникам коледжу, які беруть участь у бойових діях, пам’ятає і вшановує пам'ять тих, хто віддав своє життя за цілісність України.
 
У кінці виступу Сергій КРОПИВКО підкреслив, що у 2025 році колективу потрібно зосередити зусилля на реалізації заходів щодо виконання програми «Голосіївська ініціатива – 2025», провести акредитацію ОПП «Агрономія», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Менеджмент», «Екологія», «Лісове господарство», «Садово-паркове господарство». Подати ліцензійні справи щодо проходження ліцензійної експертизи спеціальностей «Кібербезпека», «Харчові технології». Покращити профорієнтаційну, методичну, виховну, міжнародну роботу, збільшити надходження до спеціального фонду коледжу.
 
Участь в обговоренні звіту взяли Людмила АЛЄКСОВА, Руслана ТАТАРЧУК, Тетяна ГАЦЬ та Тетяна ІВАНЧЕНКО, голови циклових комісії; Олександр МАГДИБОР, завідувач лабораторії «Телекомунікаційних систем», Ганна СТЕЛЬМАХ, заступник головного бухгалтера, Іванна РАДОК, голова студентської ради коледжу. Під час обговорення виступаючі повідомили про досягнення в роботі, успіхи з матеріально-технічного забезпечення, роботу з обдарованими студентами та тісну співпрацю з кафедрами університету та роботодавцями.
 
 
Після обговорення доповіді директора коледжу до слова запросили Юлію КОЛОМІЄЦЬ, голову наглядової ради, декана факультету захисту рослин, біотехнології та екології, яка відмітила позитивні зміни у діяльності коледжу та тісну співпрацю з факультетом, щодо забезпечення професійної якості освіти.
 
Сергій ІРКЛІЄНКО, голова ради роботодавців коледжу, відмітив ґрунтовний аналіз роботи колективу у звіті директора. Зазначив, що головною вимогою сьогодення є налагодження зв’язків з провідними роботодавцями для покращення матеріально-технічної бази. Порадив не збавляти темпи, подякував за співпрацю, відзначив високий рівень підготовки студентів.
 
Підвів підсумки роботи Вадим ТКАЧУК, ректор НУБіП України, який зазначив, що ситуація сьогодні непроста, але потрібно працювати, розвиватись та підтримувати Збройні Сили України. У промові акцентував увагу щодо місця Коледжу у великій університетській родині, розповів про виклики сьогодення щодо фінансування освіти. Наголосив на основних завданнях: проведення профорієнтаційної роботи із залученням ще більшої кількості вступників, підвищення мотивації здобувачів освіти шляхом поєднання освіти і бізнесу. Привітав з прийдешніми святами, побажав щастя, добра та якнайшвидшої перемоги та позитивних змін в роботі трудового колективу.
 
Присутні схвально оцінили діяльність керівника коледжу, усього трудового колективу, внесли пропозиції на 2025 рік щодо вдосконалення освітньо-виховного процесу, матеріально-технічного забезпечення, виконання програми «Голосіївська ініціатива 2025».
 
 
Іванна ГЕТМАНЬЧИК,
 заступник директора коледжу

з виховної роботи 


Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook