Навчально-методична рада університету підвела підсумки першого семестру

16 грудня 2024 року
На засіданні навчально-методичної ради Національного університету біоресурсів і природокористування України, яке відбулося за головування проректора з науково-педагогічної роботи та цифрової трансформації Олени Глазунової 16 грудня 2024 року, розглянуто актуальні питання освітньої діяльності університету.
 
Одним з ключових питань порядку денного став розгляд та затвердження річного звіту з освітньої діяльності за 2024 рік. Звіт представив керівник центру забезпечення якості освіти Ярослав Рудик. У звіті зібрано досягнення університету за минулий рік, проаналізовано сильні сторони та виявлені проблемні питання.
 
 
 
Важливу увагу було приділено питанню ліквідації академічної заборгованості. Заступники деканів факультетів та директорів навчально-наукових інститутів інформували про результати зимової екзаменаційної сесії та про готовність до випуску магістрів.
 
 
Також на засіданні було проведено аналіз рекомендацій, наданих експертними групами та галузевими експертними радами, які проводили акредитацію освітніх програм у першому семестрі 2024-2025 навчального року. Гаранти освітніх програм проінформували присутніх про шляхи впровадження рекомендацій та напрямки корегування як освітніх програм  так й інших супроводжуючих документів, що дозволить університету вдосконалити такі програми, підвищити якість надання освітніх послуг та достойно підготуватись до постакредитаційного моніторингу.
 
Одним із важливих рішень, ухвалених на засіданні, стало затвердження каталогу вибіркових дисциплін за уподобанням здобувачів освітнього ступеня «Магістр» на 2025-2026 навчальний рік. Широкий спектр дисциплін, представлених в каталозі, дасть можливість студентам обирати їх відповідно до своїх інтересів та майбутньої професійної діяльності. 
Крім того, було розглянуто питання відкриття нової освітньо-професійної програми «Міжнародна економіка» другого (магістерського) рівня вищої освіти. Ця програма дозволить підготувати висококваліфікованих фахівців у сфері міжнародних економічних відносин.
На засіданні також розглянуто рукописи навчальної літератури, що свідчить про постійний розвиток науково-педагогічного потенціалу університету.
 
 
За результатами засідання було ухвалено ряд важливих рішень, спрямованих на подальший розвиток НУБіП України та підвищення якості освітніх послуг.
 
 Валентина Корольчук,

секретар навчально-методичної ради 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook