Молоді дослідники обговорюють актуальні питання розвитку науки в Україні за сучасних кризових умов

10 листопада 2024 року
Складні часи, які нині переживає наша держава, позначились на всіх аспектах нашого життя. Питання розвитку науки в складних умовах сьогодення є актуальним як для досвідчених науковців, так і для талановитої молоді, яка нині вибирає свій шлях для подальшої діяльності, що й знайшло відображення за проведення науково-популярного дискурсу «Наука України: проблеми та перспективи розвитку».
 За організації КЗ КОР “Мала академія наук учнівської молоді” був проведений науково-популярний дискурс «Наука України: проблеми та перспективи розвитку», участь у якому прийняли науковці провідних ЗВО нашої держави – Національного університету біоресурсів і природокористування України, Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, Інституту ботаніки ім. М.Г. Холодного НАН України – зустрівшись з учнями-членами МАН Київської області.
Учасники заходу зосередили увагу на важливих напрямах наукових досліджень в Україні ‒ розглянуті питання впровадження інноваційних підходів у тваринницьку галузь, охорони біорізноманіття та відновлення пошкоджених бойовими діями екосистем, перспективи розвитку нових методик, які дозволять ефективніше боротися з наслідками забруднення та деградації природних ресурсів.
 
 
 
Професор кафедри технологій у птахівництві, свинарстві та вівчарстві, д. с.-г. наук Наталія Прокопенко до уваги спільноти представила сучасні напрями розвитку технологій у тваринництві, розкрила проблеми, з якими стикаються сучасні дослідники, представила напрацювання колег-науковців Національного університету біоресурсів і природокористування України.
 
 
Серед представлених напрямів розвитку технологій у тваринництві найбільшу цікавість у слухачів викликали питання застосування штучного інтелекту і робототехніки у тваринництві, виробництва органічних продуктів тваринництва в Україні і світі, тому після доповіді лектору було поставлено багато питань. Учні Малої академії наук отримали ґрунтовні відповіді, а також були запрошені до нашого університету для ознайомлення з науковими здобутками та подальшого навчання.
 
 
 
 
Вікторія Мельник,
професор кафедри технологій у птахівництві,

свинарстві та вівчарстві 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook