Звітно-виборні збори профспілки та вчена рада на факультеті землевпорядкування

23 жовтня 2024 року
17 жовтня 2024 року відбулись звітно-виборні збори профспілкового комітету і жовтневе засідання вченої ради факультету землевпорядкування. 
В основі діяльності профспілкової організації співробітників університету лежить співпраця із адміністрацією закладу в питаннях соціально-економічного захисту працівників. Серед найважливіших питань, що постійно знаходяться у полі зору профспілки є: трудові відносини, режим праці, оздоровлення та відпочинок працівників, організація безпечних та здорових умов праці. Значна увага приділяється питанням розвитку соціальної сфери університету та забезпеченню якісного середовища для професійної діяльності співробітників університету.
 
Першим питанням порядку денного був звіт профспілкового бюро факультету землевпорядкування за період 2019-2024 рр. Конференцію розпочала голова профспілкового бюро факультету землевпорядкування Ольга Тихенко. У своїй доповіді головний акцент вона зробила на проведеній роботі профспілкового бюро факультету за звітний період і завданнях, які стоять перед профспілкою у найближчій перспективі. Крім того, її увага була прикута до тих змін, що відбуваються у суспільстві і пов’язані із війною в країні і торкнулися профспілок.
 
Досягненнями в роботі профбюро стали заходи, спрямовані на підтримку співробітників, які найбільше постраждали від війни, надання матеріальної допомоги членам профспілки. Щороку профспілка надає організаційну та фінансову допомогу на оздоровлення дітей шкільного віку в дитячому оздоровчому закладі санаторного типу «Чайка».
 
В 2023 році за фінансування профспілкової організації НУБіП України придбано 20 комплектів спортивної футбольної форми, що використовується співробітниками і студентами факультету землевпорядкування під час спортивних змагань, а у 2024 році придбано брендований одяг для членів профспілки факультету землевпорядкування. 
Трудовим колективом факультету землевпорядкування була відзначена позитивна роль екскурсійних поїздок як своєрідного тімбілдінгу і згуртованості колективу. За сприяння і підтримки профспілкової організації НУБіП відбулись такі поїздки до м. Чернігів, Національного дендрологічного парку «Софіївка».
 
Ольга Тихенко підкреслила, що профспілкова організація із адміністрацією НУБіП України спрямовують свої зусилля на організацію допомоги нашим воїнам і закликала долучатись до подальших зборів на допомогу нашим Захисникам!
Під час обговорення звіту прозвучали схвальні відгуки про роботу профбюро. 
Одноголосно головою профбюро факультету землевпорядкування було обрано чинного очільника профспілкового бюро – доцента кафедри земельного кадастру Ольгу Тихенко. Вона подякувала всім за підтримку і висловлену довіру. Потому було обрано профбюро факультету землевпорядкування в складі п’яти співробітників та обрано делегатів на 28-му звітно-виборну конференцію первинної профспілкової організації працівників НУБіП України.
 
Засідання вченої ради розпочали із обговорення освітньо-професійних програм ОС «Бакалавр», «Магістр» спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій», освітньо-наукової програми «Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища» спеціальності 051 «Економіка» спільно з Радою роботодавців іншими стейкхолдерами. Іван Ковальчук як гарант освітньо-професійної програми ОС «Бакалавр», закцентував на тих позитивних моментах і пропозиціях, які були зроблені експертами при акредитації. Андрій Мартин (гарант ОС «Магістр») наголосив на своєчасному оновленні освітніх складових відповідно до викликів сьогодення. Ірина Новаковська зупинилась на особливостях освітньо-наукової програми «Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища» спеціальності 051 «Економіка».
 
Наталія Мединська, в. о. завідувача кафедри земельного кадастру доповіла про виконання заходів із реалізації Програми розвитку університету «Голосіївська ініціатива – 2025».
 
Значний інтерес аудиторії викликала наукова доповідь на тему «Порівняльний аналіз придатності геодезичних методів створення 3-D моделей архітектурних об’єктів», яку представив професор кафедри геодезії та картографії Іван Опенько.
 
Декан факультету землевпорядкування Тарас Євсюков наголосив на важливості дотримання вимог академічної доброчесності учасниками освітнього процесу, а заступник декана Олександр Шевченко доповів про результати проміжної атестації студентів факультету землевпорядкування навчального осіннього семестру 2024-2025.
 
Підсумки діяльності госпрозрахункових підрозділів факультету за 9 місяців 2024 року представили їхні керівники. Наразі план виконаний на рівні 128% лабораторією охорони природніх ресурсів та реформування земельних відносин. Водночас для лабораторій геоінформаційних технологій і дистанційного зондування, а також автоматизованих систем управління земельними ресурсами це показник становить 80%. У керівників підрозділів є два місяці, щоб забезпечити виконання взятих зобов’язань із надходження коштів.
 
На засіданні вченої ради факультету землевпорядкування було розглянуто та рекомендовано до друку навчально-методичні праці, підручники, монографії, затверджено теми дисертаційних досліджень здобувачів 2024 року вступу.
 
Наталія Бавровська,
секретар вченої ради

факультету землевпорядкування 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook