Відбулася чергова атестація аспірантів кафедри статистики та економічного аналізу на засіданнях кафедри, Наукової та Вченої ради економічного факультету НУБіП України
Завершився другий рік навчання здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії, що навчаються на кафедрі статистики та економічного аналізу Владислава БОЙЧЕНКА, Івана СІЧКАРЯ, Віталія СЛУЧАКА, Михайла СОБЧЕНКА та перший рік навчання для Максима ЛАЗАРІДІ. Керуючись постановою Кабінету Міністрів України № 261 від 23.03.2016 р. «Про затвердження Порядку підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії та доктора наук у закладах вищої освіти (наукових установах)» здобувачі виконали освітню і наукову складову індивідуальних планів у повному обсязі. Результати їх наукових досліджень достатньо апробовані шляхом участі у міжнародних науково-практичних конференціях, публікації тез доповідей та наукових статей у фахових наукових збірниках. 20 серпня 2024 року на засіданні кафедри були заслухані звіти здобувачів, відбулося їх активне обговорення науково-педагогічними працівниками кафедри. За підсумками звітування та обговорення рішенням кафедри здобувачі вищої освіти ступеня доктора філософії атестовані та рекомендовані до продовження навчання на третьому курсі аспірантури за спеціальністю 071 Облік і оподаткування.
21 серпня 2024 року були заслухані звіти наших аспірантів на засіданні наукової ради і також були атестовані і рекомендовані до продовження навчання.
Завідувач кафедри статистики
Професор кафедри статистики
та економічного аналізу,
д.е.н., професор
Інна ЛАЗАРИШИНА