Колектив кафедри будівництва вітає Єсванджия Вахтанга Юрійовича із успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії

7 червня 2024, 15:30
м. Одеса

7 червня о 13.00 розпочала свою роботу спеціалізована вчена рада ДФ 41.085.021 Одеської державної академії будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України, м. Одеса. На розгляд спеціалізованої вченої ради була представлена дисертація на тему: "Посилення балкових елементів, пошкоджених під час бойових дій, з використанням фібробетону" (галузь знань - 19 Архітектура та будівництво, спеціальність 192 - Будівництво та цивільна інженерія) здобувача Єсванджия Вахтанга Юрійовича, науковий керівник - Сур’янінов Микола Георгійович, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри будівельної механіки Одеської державної академії будівництва та архітектури.

Офіційні опоненти:

Барабаш Марія Сергіївна, доктор технічних наук, професор, професор кафедри комп’ютерних технологій будівництва та реконструкції аеропортів Національного авіаційного університету.

Дмитренко Євген Анатолійович, кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри будівництва Національного університету біоресурсів і природокористування.

 

Під час презентації Вахтанг Юрійович детально розповів про мету, методологію, основні результати та висновки свого дослідження.

Після презентації дисертант відповів на численні запитання членів ради та опонентів, продемонструвавши глибоке розуміння теми та високий рівень наукової підготовки. У ході дискусії були обговорені як теоретичні аспекти, так і практичне значення отриманих результатів.

Члени спеціалізованої вченої ради високо оцінили роботу Вахтанга Єсванджиї, відзначивши її новизну, наукову цінність та практичне значення. За підсумками обговорення та голосування було прийнято одностайне рішення рекомендувати йому присвоєння наукового ступеня доктора філософії.

Вітаємо Вахтанга Юрійовича Єсванджию з успішним захистом дисертації та здобуттям наукового ступеня доктора філософії! Бажаємо подальших наукових звершень, творчої наснаги та нових досягнень у науковій і професійній діяльності.

Нехай цей важливий рубіж відкриє перед вами нові горизонти для професійного зростання та принесе радість від здійснених мрій і задумів. Ми впевнені, що попереду Вас чекають ще багато видатних звершень і визнання.

З найкращими побажаннями,
Колектив кафедри будівництва

 

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook