Вітаємо доцента кафедри Дмитренка Є.А. із отриманням Почесної Грамоти НУБіП України!

30 травня 2024 року
03041, м. Київ, вул. Героїв Оборони, 12в (НУБіП України, корп. 7), ауд. 2

З радістю повідомляємо, що доцент кафедри будівництва Євген ДМИТРЕНКО, отримав Почесну Грамоту за заслуги перед Національним університетом біоресурсів і природокористування України та з нагоди 126-річчя з дня заснування НУБіП України.

Євген Дмитренко працює на кафедрі будівництва вже більше 5 років, протягом яких проявив себе як висококваліфікований фахівець, відданий своїй справі. Його професійна майстерність, творчий підхід до викладання та наукова діяльність стали вагомим внеском у розвиток нашої кафедри і сприяли підвищенню якості освіти для наших студентів.

Почесна Грамота є заслуженим визнанням його наполегливої праці, професіоналізму та активної участі у житті університету. Ми пишаємося тим, що маємо таких талановитих і відданих справі колег, як Євген.

 

 

Від усього колективу кафедри будівництва щиро вітаємо Євгена Анатолійовича з цією почесною нагородою! Бажаємо подальших успіхів у професійній діяльності, натхнення у викладанні та нових наукових звершень. Нехай кожен день приносить радість від роботи, нові досягнення та перспективи для розвитку.

Ще раз вітаємо і зичимо невичерпної енергії, здоров'я та благополуччя!


З найкращими побажаннями,
колектив кафедри будівництва

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook