Студенти випускних курсів бакалаврату закріплюють здобуті знання на навчальній практиці з садово-паркового будівництва

28 травня 2024 року
Київ

 За декілька кроків до фінального етапу навчання в Національному університеті біоресурсів і природокористування України – до захисту дипломних робіт, лишилися лічені дні, однак студенти 4 курсу повного та 3 курсу скороченого терміну навчання спеціальності 206 Садово-паркове господарство продовжують плідно працювати та вдосконалювати свої знання, отримуючи цінний практичний досвід, в тому числі від дипломованих фахівців галузі.

 

 

Студенти отримали можливість відвідати декілька садово-паркових об’єктів, де ознайомилися з різними аспектами ландшафтного дизайну: планування, особливостей будівництва, благоустрою та обслуговування зелених зон різного функціонального призначення. Це дозволило майбутнім випускникам наочно побачити результати багаторічної роботи фахівців галузі, зрозуміти важливість грамотного планування та утримання ландшафтних об’єктів, а також отримати натхнення для власних проектів.

 

 

Навчальна практика з дисципліни садово-паркове будівництво включала екскурсію до КП по утриманню зелених насаджень Солом’янського району. Студентство дізналося про структуру та особливості організації роботи підприємства, технології вирощування посадкового рослинного матеріалу, а також подальші агротехнічні методи по догляду за різними типами насаджень.

 

 

Окрім цінних порад від досвідчених фахівців, практиканти отримали пропозицію щодо майбутнього працевлаштування. Олексій Лукаш, випускник, нині аспірант спеціальності 206 садово-паркове господарство, а також діючий директор КП УЗН Солом’янського району особисто зустрічав майбутніх колег та надав вичерпну інформацію про організацію деяких робочих процесів, вакантні посади на підприємстві та відповідав на питання зацікавлених та активних студентів.

 

 

Отримані знання, поради та практичні навички також були надзвичайно цінними для студентів у формуванні окремих розділів випускних бакалаврських робіт.
Загалом, практика з садово-паркового будівництва була важливим етапом у навчанні, який дав змогу не тільки закріпити теоретичні знання, але й отримати безцінний практичний досвід. Вона сприяла розвитку професійних компетенцій студентів та допомогла налаштувати на подальшу роботу в галузі садово-паркового господарства.


Підводячи підсумки річної роботи, ми обговорювали наші досягнення, визначали сильні та слабкі сторони, а також можливі перспективи подальшого професійного росту та розвитку як майбутніх фахівців.
Навчальна практика з садово-паркового будівництва була надзвичайно насиченою та інформативною і дозволила підвищити професійні знання і навички, а також залишила глибокі враження, приємні спогади усім її учасникам.

Керівник навчальної практики,
асистент Анастасія МОРОЗЬКО
 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook