День відкритих дверей у Заліщицькому фаховому коледжі

18 травня 2024 року
  У ВСП «Заліщицький фаховий коледж імені Є. Храпливого НУБіП України» День відкритих дверей – це не лише цікава подія, а й важливий крок для випускників шкіл щодо прийняття відповідального рішення, від якого залежатиме їхнє професійне майбутнє.
 
  Травневого, по-весняному теплого і сонячного дня, Заліщицький фаховий коледж гостинно відчинив двері для абітурієнтів, їхніх батьків і всіх бажаючих познайомитися з нашим закладом освіти.
  В коледжі панувала святкова, а водночас робоча атмосфера. До цієї події ретельно готувався весь колектив та студенти. Присутнім гостям була запропонована цікава насичена програма: демонстрація відеоматеріалів, фото, виставки роботи кабінетів і лабораторій, представлення спеціальностей, зустріч з дирекцією коледжу, проведення спортивних змагань за участю шкіл, гімназій та ліцеїв, ознайомлення з матеріально-технічною базою коледжу – усе це зробило атмосферу свята незабутньою. 
  Свято розпочалося з відеопрезентацій, які яскраво висвітлювали різні сторони життя коледжу: його багату історію, розвиток, будні та дозвілля наших студентів. Гості коледжу мали чудову нагоду познайомитись зі справжнім і багатогранним студентським життям та відчути себе частиною дружньої коледжанської родини. Наш коледж тісно пов’язаний з НУБіП України, співпраця з яким відбувається і до сьогодні. Всі гості були вражені теплотою зустрічі і побачили великі можливості для себе під час навчання в нашому коледжі. 
  Перейшовши до читальної зали бібліотеки, учасники заходу зустрілися з адміністрацією коледжу. Перед майбутніми абітурієнтами та їх батьками виступив директор коледжу Борис Павлюк, який розповів гостям про переваги навчання в Заліщицькому фаховому коледжі НУБіП України, познайомив з історією та здобутками закладу освіти, а також зі спеціальностями, за якими здійснюється набір студентів у 2024 році. Борис Степанович запевнив, що коледж надає своїм студентам все можливе для професійного росту і особистісного розвитку. Фундаментом цього є те, що коледж має сучасну матеріально-технічну базу, досвідчений педагогічний колектив. Ознайомив присутніх із структурою коледжу, організацією освітнього процесу, добрими традиціями, що вже склалися в закладі, численними успіхами студентів, гідними умовами проживання у гуртожитку.
 
  Детальніше про переваги навчання на спеціальностях та можливості, які створені у коледжі для всебічного розвитку молоді ознайомив майбутніх абітурієнтів Михайло Сопилюк, заступник директора з навчальної роботи. Зазначив, що в коледжі діють також і підготовчі курси, які допоможуть вступникам підготуватися до співбесіди та отримати додаткові бали при вступі.
 
  Відповідальний секретар приймальної комісії Ольга Галайдіда ознайомила вступників з особливостями вступної кампанії 2024 року, детально зупинилася на процедурі подання електронних заяв, із можливими варіантами проведення вступних випробувань. А на завершення гості насолодилися виступами творчих художніх колективів коледжу під керівництвом Світлани Тарасевич та Олега Мартинчука.
  Сьогодні були щасливі побачити, як майбутні абітурієнти залишаються зацікавленими й мотивованими, мають бажання здобувати освіту, пізнавати світ і змінювати його на краще.
 

  Бажаємо всім успіхів і чекаємо на поповнення рядів майбутніх першокурсників, які надіємося стануть великою дружньою студентською родиною Заліщицького фахового коледжу.

День відкритих дверей у коледжі – це чудовий шанс зробити перший крок

до омріяного майбутнього!

 
 
Ольга ЮРІЙЧУК, Юрій ВІЙТИК,

викладачі коледжу 


Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook