Випускники коледжу віддають перевагу спеціальності 274 "Автомобільний транспорт"

15 травня 2024 року
   Для кафедри тракторів і автомобілів квест вже став традицією у профорієнтаційному заході та із задоволенням зустрічає та радує своїх майбутніх абітурієнтів цікавими пригодами та подарунками.

 

   На день відкритих дверей кафедри завітали викускники Маслівського аграрного фахового коледжу ім. П. Х. Гаркавого Білоцерківського національного аграрного університету. З вітальним словом гостей привітали завідувач кафедри тракторів і автомобілів Євген КАЛІНІН разом з заступником декана з навчально-виховної роботи механіко-технологічного факультету Оксаною АЧКЕВИЧ, які розповіли про переваги навчання на механіко-технологічному факультеті, життя та розвиток кафедри тракторів і автомобілів та процедуру вступу до Національного університету біоенергоресурсів та природокористування України. Особливу увагу було приділено спеціальності 274 «Автомобільний транспорт», яка стала основою для створення квесту «Історія автомобілебудування».

 

   Щоб краще ознайомитись з історію та дисциплінами кафедри тракторів і автомобілів, завідувач Євген КАЛІНІН запропонував випускникам коледжу взяти участь у квесті "Історія автомобілебудування", пояснивши правила та мету заходу. Всі присутні випускники зацікавлено відреагували на запрошення. Після цього, сформувавши команди по 6-7 осіб, вони отримали залікові книжки з завданнями та ребусами. Під супровід здобувачів освіти механіко-технологічного факультету, які виступили кураторами, вони вирушили по локаціям.

 

 

   Викладачі та здобувачі освіти з радістю провели даний захід та поділились своїми знаннями про життя механіко-технологічного факультету та кафедри тракторів і автомобілів, їх спеціальності та дисципліни.

 

 

   Під час квесту випускники коледжу, проходячи всі локації, захоплено відзначили масштаби території Національного університету біоенергоресурсів та природокористування України.

 

 

   Учасники квесту продемонстрували злагоджену командну гру, високу ерудицію та обізнаність, вміння аргументовано висловлювати свої думки, швидкість мислення, взаємодопомогу, активність та позитивні емоції. Це допомогло їм цікаво та легко пройти всі локації та визначити переможців, які набрали найбільшу кількість фішок під час проходження.

 

 

   Вітаємо переможців квесту! Бажаємо вам ніколи не зупинятися на досягненому та завжди йти до своєї мети. Бажаємо вам успішного завершення навчання та легкого вступу до Національного університету біоенергоресурсів та природокористування України. Хай ваші мрії здійснюються!

   Кафедра тракторів і автомобілів висловлює вдячність директорові ТОВ «АгроАсістент Груп» Михайлу ПИРВУ та адміністрації Маслівського аграрного фахового коледжу ім. П.Х. Гаркавого Білоцерківського національного аграрного університету за допомогу в організації та проведенні Дня відкритих дверей кафедри тракторів і автомобілів. 
 

 

Асистент кафедри
тракторів і автомобілів
Юліана КОЛЄСНІК

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook