Залікову сесію - розпочато!

13 травня 2024, 15:34
Навчальний корпус № 6, ауд. 10

   13 травня на кафедрі геодезії та картографії розпочалось з написання заліку з дисципліни "Інженерна графіка"Це важлива складова професійної підготовки майбутніх фахівців у галузі геодезії та картографії, оскільки вона надає необхідні знання та навички у сфері візуалізації геопросторових даних.

 

 

  Після успішного завершення заліку з інженерної графіки, естафету перейняла дисципліна "Супутникова геодезія", яку писали студенти 2 курсу скороченого терміну. Ця дисципліна надзвичайно актуальна у світлі сучасних технологій та надає студентам фундаментальні знання.

   Крім того, в цей же день магістри 1-го року навчання складали залік з вибіркової дисципліни "Глобальні проблеми світу". Ця дисципліна відкриває для студентів можливість глибше розуміти глобальні виклики та проблеми, з якими стикається сучасне суспільство, та шукати інноваційні рішення для їх вирішення.

 

 

   Написання заліків є важливим етапом у професійній підготовці студентів факультету землевпорядкування, що дозволяє їм перевірити та закріпити свої знання та навички, необхідні для подальшої успішної кар'єри в обраній галузі.

 

 

 

 

Фахівець І-ої категорії кафедри геодезії та картографії,
Інна Чеботарьова

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook