Огляд головних подій кафедри ТІДП за січень 2024 р.

13 лютого 2024, 14:54

Щорічно січень знаменує собою не лише початок нового календарного року для науково-педагогічних працівників, а зазвичай є канікулярним місяцем у навчальному процесі. Саме тому цей місяць ми більше присвячуємо науковій та навчально-методичній, виховній та профорієнтаційній роботі, підвищенню  кваліфікації та власному саморозвитку. Січень 2024 року не став винятком і працівниками кафедри пророблено чималу роботу.

У січні кафедрою подано на переатестацію 2 електронні навчальні курси («Теорія держави і права. Ч.1» та «Теорія держави і права. Ч.2»), які успішно пройшли усі змістовну, функціональну та методичну експертизи і зараз чекають лютневого засідання навчально-методичної ради юридичного факультету, щоб отримати рекомендацію для розгляду загальноуніверситетською комісією з атестації ЕНК, засідання якої заплановано на кінець березня 2024 р. Викладачами кафедри також підготовлено навчально-методичні розробки з освітніх компонент, які зараз проходять рецензування і будуть розглянуті на засіданні кафедри у лютому 2024 р. Крім того, кафедра підготувалася до початку весняного семестру 2023/2024 навчального року. Зокрема, були затверджені розклад занять, графіки проведення відкритих лекційних занять, графіки перебування викладачів на кафедрі та консультацій, взаємовідвідування тощо.

 

Наукова робота кафедри ТІДП також не припинялася. Людмила Протосавіцька подала наукову статтю до першого номеру університетського видання «Право. Людина. Довкілля».

Значну увагу ми також приділили профорієнтаційній роботі. Вчергове провели бесіду з випускницею Софією Должко (Віра Качур, Людмила Протосавіцька) та просвітницький захід у закладах освіти Київщини (Ірина Єрмоленко).

 

Не залишилася поза увагою і виховна робота. Викладачі, які виконують обов’язки кураторів, 31 січня зустрілися зі своїми академічними групами для обговорення  питань організованого початку нового семестру, своєчасності оплати за навчання, ліквідації академічних заборгованостей, психологічним станом та здоров’ям студентів (Віра Качур, Людмила Протосавіцька, Ірина Єрмоленко, Світлана Авраменко, Анна Мельник). Куратори 4 курсу наголосили також на необхідності ретельно готуватися до підготовки ЄВІ та ЄФВВ, щоб вступити до магістратури у 2024 р.

 

 

Щодо підвищення кваліфікації, то колектив кафедри впродовж 31 січня-2 лютого пройшов традиційний університетський семінар-навчання керівників підрозділів, науково-педагогічних та педагогічних працівників, організований керівництвом НУБіП України і проходив в очно-дистанційному форматі (31 січня, 01 лютого, 02 лютого).

 

І як же без саморозвитку! 17-18 січня 2024 р. я мала  мали можливість долучитися до циклу тренінгів "Фасилітація як основа інтерактивного навчання" з Ольгою Бершадською. Цей захід було організовано Асоціацією викладачів громадянської освіти. Цей захід дозволив вчергове поміркувати про те, що таке фасилітація, чим вона відрізняється від тренінгів та традиційних форм навчання, коли і для якої аудиторії її застосовувати.

 

 

І найголовніше, ми визначилися із стратегічними завданнями, які стоять перед кафедрою найближчим часом – продовження роботи просвітницького проєкту для школярів «Школа знавців права», інтенсивна підготовка до акредитації ОПП «Право» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти, обговорення ОПП «Право» першого (бакалаврського) та ОНП «Право» третього (аспірантського) рівнів освіти, організовано розпочати навчальну роботу, проводити інші організаційні заходи.

 

 

Віра Качур.

завідувачка кафедри теорії та історії держави і права

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook