Відбулася двостороння онлайн-зустріч викладачів інституту та міського голови Ніжина з представниками Пенсільванського університету

5 червня 2023 року
Ніжинський агротехнічний інститут

2 червня у стінах Ніжинської міської ради пройшла онлайн-зустріч представників вищих учбових закладів Ніжина та Стейт-Коледжу (штат Пенсильванія США).

Від Ніжина на зустрічі були присутні: міський голова Олександр Кодола, начальник сектору інвестиційної діяльності відділу економіки та інвестиційної діяльності Юлія Кузьменко, головний спеціаліст Катерина Хуторка, представники Ніжинського агротехнічного інституту: декан факультету агротехнологій та економіки Галина Македон, заступник директора з навчально-виховної роботи Ірина Демчук, завідувач кафедри електроенергетики, електротехніки та електромеханіки Роман Калініченко.

Заступник керівника програми USAID DOBRE Бурдавіцин Максим, Світлана Буджак-Джонсон, громадська активістка, перекладачка.

Від ПенСтейту: Діана Берінг, заступниця декана Коледжу сільськогосподарських наук Пенсільванського держуніверситету, Сюзанна Вінтер, професорка департаменту сільськогосподарської економіки, соціології та освіти.

У ході зустрічі обговорили можливі сфери співпраці. Зокрема безпеку харчових продуктів та підтримку органів місцевого самоврядування, розробку та впровадження освітніх/просвітницьких програм задля підвищення ефективності команди місцевої влади в умовах війни та невизначеності.

Варто зауважити, що Коледж Пенсільванського державного університету розташований в місті Стейт-Колледж (State College), який з травня 2023 року став містом-побратимом Ніжина. Влітку 2022 року розпочалися дружні відносини з Езра Нейнс, мером Стейт-Колледжу, прадід якого походив з України.

За матеріалами www.nizhynrada.gov.ua
Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook