Відокремлений підрозділ НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут»

Культурно-масова робота

Всебічний гармонійний розвиток особистості неможливий без формування високої естетичної та етичної культури людини. Організацією культурно дозвілля займається відділ художньої творчості і дозвілля спільно зі студентською радою інституту та наставниками академічних груп. На даний момент в інституті функціонує 9 колективів художньої самодіяльності, у яких задіяні понад 130 студентів денної форми навчання.

 

Традиційними і захоплюючими для студентів інституту стали концертні програми Міжнародного фестивалю «Голосіївська весна», конкурс талантів «Краса НАТІ», концерт першокурсників «вдалий старт», КВН-вечори та різноманітні концертні програми від учасників колективів художньої творчості. Крім того на сцені інститут неодноразово виступали заслужені колективи та відомі виконавці, серед яких кобзар-бандурист Віктор Пашник , капела бандуристів ім. Остапа Вересая, Ольга Зеленська, гурт «Бряц бенд» та інші. Ще однією творчою «родзинкою» став Осінній бал з нагоди міжнародного дня студента, що дозволив молоді відчути себе справжніми леді та джентльменами.

 

Відвідування гуртків і участь у різноманітних масових заходах: концертах, фестивалях, тематичних вечорах – налагоджують міжособистісні стосунки, породжують упевненість студентів у собі й дарують їм відчуття єдності – якості, які вкрай необхідні для успіху в житті.

Кожен колектив художньої самодіяльності періодично готує звітні концерти, прем’єри вистав, вечори відпочинку, відкриті заняття тощо.

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook