Тенденції у галузі наук про життя обговорили на Міжнародній конференції

16 травня 2022 року
Ніжинський агротехнічний інститут

12 травня на базі інституту відбулася Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Глобальні та національні тенденції у галузі наук про життя».

Учасниками конференції стали понад 140 науковців з 8 країн та майже 40 установ. Пленарне засідання розпочалося з хвилини мовчання за членом оргкомітету Даріушем-Олесем Павліщи та всім загиблими в російсько-українській війні українцями.

З вітальним словом до учасників звернулися Петро Пачоскі, заступник міського голови Єленя-Гура, почесний доктор, відповідальний за департамент освіти та спорту (Польща); Andrey Zahariev, декан факультету фінансів Господарської академії Д.А. Ценова (Болгарія); Žaneta Simanavičienė, професор Університету Миколаса Ромеріса (Литва).

Перша наукова доповідь проректора з науково-педагогічної роботи та розвитку Національного університету біоресурсів і природокористування України Сергія Кваші була зосереджена на глобальних виклики для України в контексті формування продовольчої безпеки».

Продовжила дискусію по заданій тематиці професор кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту Національного університету біоресурсів та природокористування України Лідія Шинкарук з темою «Продовольча безпека та інклюзивний розвиток аграрного сектора України».

Експерт регіонального представництва ФАО по Європі і Центральній Азії (Рим, Італія) Сергій Петруха представив результати досліджень за темою «Інститути сільського розвитку в умовах воєнного стану та біоімперативи поствоєнного відновлення».

Головний науковий співробітник Національного наукового центр «Інститут аграрної економіки» Володимир Россоха з темою «Розвиток технологічного забезпечення виробництва зернових культур в Україні»

Професор кафедри «Фінанси і митна справа» Університету «Туран-Астана» (республіка Казахстан) Кульшарія Шаяхметова доповіла про розвиток аграрного сектору Республіки Казахстан.

Доцент кафедри технологій і управління Конотопського інституту Сумського державного університету Дмитро Власенко закцентував увагу на підвищенні конкурентоспроможності транспортних підприємств.

Під час панельних дискусій були заслухані доповіді молодих науковців та здобувачів вищої освіти.

З матеріалами конференції можна ознайомитися у розділі "Результати конференцій".

Оргкомітет конференції продовжить роботу над формуванням резолюції для направлення до Міністерство аграрної політики та продовольства України та Міністерства соціальної політики України.

Галина Македон, декан факультету
агротехнологій та економіки
Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook