Кафедра банківської справи та страхування провела Міжнародний науково-практичний круглий стіл «Страховий ринок України: виклики в період дії воєнного стану та перспективи подальшого розвитку»

21 листопада 2022 року
    17 листопада 2022 року на кафедрі банківської справи та страхування відбувся Міжнародний науково-практичний круглий стіл «Страховий ринок України: виклики в період дії воєнного стану та перспективи подальшого розвитку», що співпало зі святкуванням Міжнародного дня студента.
    Відкриття Міжнародного науково-практичного круглого столу розпочалось з вітального слова для студентів декана економічного факультету, доктора економічних наук, професора Анатолія Діброви. Також Анатолій Дмитрович підкреслив, що Україна переживає найважчі часи свого існування. Вітчизняний страховий ринок перебуває в надскладних умовах, що в свою чергу несе негативний вплив на всю національну економіку. Наше завдання підготувати висококваліфікованих фахівців, які будуть ліквідовувати наслідки війни та відбудовувати нашу державу. Побажав учасникам круглого столу плідної роботи та жвавої дискусії.
     Далі в.о. завідувачки кафедри банківської справи та страхування Вікторія Костюк доєдналась до привітань студентів та розпочала з короткої історії свята. Міжнародний день студентів 17 листопада має трагічну історію. У жовтні 1939 року в окупованій Німеччиною Чехії студенти та викладачі організовують мирну демонстрацію на честь національного дня Чехословаччини. Окупанти відкрили вогонь по демонстрантах, в результаті чого загинув один студент. 17 листопада німецькі війська оточили гуртожиток, після чого багатьох студентів було заарештовано або страчено. У 1946 році було запропоновано відзначати цей день як День студента. Цьогоріч українські студенти також змушені відзначати це свято під час війни. Зараз більшість університетів проводять онлайн-навчання для безпеки своїх студентів.
   Студентство - воістину найкращий період життя! Бажаю вам відчути на собі всі його принади! Нехай навчання дається легко, іспити здаються швидко, а вільного часу буде все більше! Бажаю вам направляти весь присутній ентузіазм в потрібне русло! Поки життя надає вам всі можливості, беріть від нього все. Нехай роки, що пролітають так швидко, залишать у вашій пам'яті слід радісних і позитивних вражень!