Триває активна профорієнтаційна робота на факультеті захисту рослин, біотехнологій та екології

16 листопада 2022 року
   Профорієнтаційна робота, яку проводять співробітники навчального закладу, неабияк допомагає молодому поколінню дізнатись повну інформацію про ЗВО, спеціальності, умови вступу та на основі отриманих знань робити правильний вибір.

   9 листопада 2022 року в рамках профорієнтаційної роботи факультету захисту рослин, біотехнологій та екології, декан Юлія Коломієць та заступник декана з навчальної роботи і господарської діяльності Петро Дрозд відвідали Технічний ліцей м. Києва.

 

  Технічний ліцей міста Києва — це середній навчальний заклад ІІ-ІІІ ступеня з поглибленим вивченням предметів фізико-математичного, хіміко-біологічного та інформаційного напрямку. Заступники директора ліцею Тетяна Ярема і Алла Буковська радо зустріли та запросили представників факультету до актового залу, де відбулась зустріч з учнями 10-11 класів. На зустрічі були присутні 170 учнів.
  Юлія Коломієць провела презентацію, де познайомила учнів зі структурою, широким вибором спеціальностей та перевагами навчання на факультеті захисту рослин, біотехнологій та екології НУБіП України. Вона підкреслила можливості для розвитку, особливості, перспективи майбутньої професії та подальшого працевлаштування за обраним фахом у сучасних компаніях, лабораторіях. Презентаційна доповідь декана не оминула й насичене, цікаве та активне студентське життя на факультеті, умови проживання в унікальному студмістечку Голосіївського району. Юлія Василівна надала актуальну інформацію про вступ, прохідний бал, шанси навчатися за бюджетні кошти та зауважила, що можна отримати додаткові бали після консультаційно-підготовчих курсів, які проводяться на базі НУБіП України.

  Учні ліцею з цікавістю слухали доповідь про факультет, кафедри, навчально-наукові лабораторії, про перспективи розвитку спеціальностей у світі, а потім мали змогу поставили запитання, які виникли в ході зустрічі.
   Слід зазначити, що активна профорієнтаційна робота на факультеті триває вже не один місяць. Юлія Коломієць поставила перед працівниками факультету чітку задачу та наголосила, що кожен повинен виконати план щодо проведення профорієнтаційної роботи. Аби охопити більшу кількість аудиторії профорієнтаційна робота проводиться в офлайн та онлайн-режимі.
   До слова, доцент кафедри екобіотехнології та біорізноманіття Віра Бородай в жовтні провела онлайн-зустріч для учнів 10-11 класів Немішаєвського ліцею, які навчаючись у надзвичайно важких умовах мріють вступити до провідних закладів України. Разом з тим, відбулось онлайн-знайомство з учнями 9-11 класів Балаклеївського ліцею імені Євгенії Гуглі, Черкаської області та учнями 11 класу школи № 163 ім. М. Кирпоноса, в м. Київ.

   Віра Віталіївна провела цікавий екскурс у світ біотехнології, виділила основні переваги навчання, перспективи працевлаштування за фахом та загалом розповіла про всі нюанси вступу. Ознайомила учнів з роботою студентів 2 курсу, показала результати лабораторних занять, які студенти встигли провести під час очного навчання. Школярі активно запитували про факультет, лабораторії кафедри екобіотехнології та біорізноманіття, про можливість майбутнього працевлаштування.
   Віта Колокольна, студентка ОС «Магістр» спеціальності 101 «Екологія», організувала онлайн-зустріч з учнями 11 класів Великосевастянівського ліцею, Черкаської області. На зустрічі були присутні доценти кафедри екології агросфери та екологічного контролю Віта Строкаль і Людмила Вагалюк, які виступили зі своїми презентаціями перед школярами. Вони зазначили 10 переваг, чому варто обрати саме НУБіП України для подальшого освітнього розвитку, ключові моменти наукового та освітнього середовища в університеті, наголосили на вагомості професії еколога, яка в нинішніх умовах дестабілізацій довкілля набуває актуальності та неабиякого значення. Віта Петрівна продемонструвала відеофрагменти про розміщення університету, наукову матеріально-технічну базу кафедр, що забезпечують підготовку фахівців-екологів, звернула увагу на міжнародну діяльність та можливість проходження стажування в різних європейських країнах.
Людмила Володимирівна зупинилась на питаннях, які допоможуть вступити до лав університету. Зокрема, поінформувала учнів про підготовчі курси, їхні вимоги та терміни, основні документи, а також підкреслила, що підготовчі курси дають 2 значні переваги: пільги при вступі та підготовку до здачі ЗНО або мультимедійного тесту. Загалом, зустріч пройшла в теплій, дружній атмосфері.

  Впевнені, що працівники факультету на чолі з деканом Юлією Коломієць, своєю плідною працею, наполегливістю і вмінням цікаво подати інформацію зможуть залучити якомога більшу кількість учнів, що вже наступного року стануть студентами НУБіП України та доєднаються до дружньої родини факультету захисту рослин, біотехнологій та екології!


Наталія Батрак
 


Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook