Кафедра економічної теорії проводить активне навчання в умовах воєнного стану
Поділитись:
31 березня 2022, 20:53
В Національному університеті біоресурсів і природокористування України третій тиждень поспіль тривають заняття зі студентами всіх спеціальностей. За рахунок використання дистанційних методів освітнього процесу, атестованих електронних навчальних курсів на платформі Elearn, а також сучасних методик роботи зі студентами повністю виконуються робочі плани. Для проведення занять науково-педагогічні працівники використовують платформи Cisco Webex, Zoom, Google Meet, університетську навчальну платформу E-learn, а також менеджери Telegram та Viber для для самостійної роботи та оперативного зв’язку зі студентами.Триває проміжна атестація студентів. Співробітники кафедри економічної теорії проводять активне навчання в умовах воєнного стану.
Доцент кафедри економічної теорії Болгарова Н.К. проводить лекційні та практичні заняття зі студентами 1 курсу ОС «Бакалавр» факультетів аграрного менеджменту (Маркетинг) та інформаційних технологій (Економічна кібернетика, Цифрова економіка).
Доцент, д.е.н. Бутенко В.М. проводить заняття з дисципліни «Економікс: мікроекономіка» зі студентами 1 курсу спеціальності 073 Маркетинг.
Доцент Гуща І.О. проводить лекційні та практичні заняття з дисциплін «Економікс: макроекономіка» та «Економічна теорія» зі студентами ОС «Бакалавр» факультетів аграрного менеджменту, економічного та ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження.
Лекційні та практичні заняття відбуваються відповідно до розкладу. Розглядаються дуже важливі теми для майбутніх спеціалістів, які є фундаментом для вивчення інших дисциплін. На жаль, не всі студенти мають можливість відвідувати заняття, оскільки у багатьох відсутній інтернет, електроенергія. Для цих студентів було відправлено в електронному вигляді підручники, методичні вказівки до практичних занять, а також індивідуальні завдання. Бажємо всім миру і добра! Перемога буде за нами! СЛАВА УКРАЇНІ!
Інна Гуща, доцент кафедри економічної теорії НУБіП України
Натисніть «Подобається», щоб читати новини НУБіП України в Facebook