РОБОТА КАФЕДРИ ТЕХНОЛОГІЇ КОНСТРУКЦІЙНИХ МАТЕРІАЛІВ І МАТЕРІАЛОЗНАВСТВА В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ

28 березня 2022 року

       

Відповідно до наказу ректора Національного університету біоресурсів і природокористування України від 11 березня 2022 р. № 156 відновлено навчальний процес у змішаному та дистанційному режимі в умовах воєнного стану. Тож з 14 березня 2022 року на кафедрі технології конструкційних матеріалів і матеріалознавства факультету конструювання та дизайну відновлено навчання за розкладом другого семестру для студентів всіх курсів, освітніх ступенів та освітніх програм підготовки бакалаврів і магістрів .
Screen при проведенні занять доцентом Семеновським О.Є. і старшим викладачем кафедри  Похиленком Г.М.

 

D:\Гена\Война з РФ\1.jpg

Screen заняття по дисципліні «Технологія конструкційних матеріалів і матеріалознавство», що проводив доцент Семеновський О.Є. 25 березня 2022 року.

 

Кафедра технології конструкційних матеріалів і матеріалознавства працює над відновленням економіки та інфраструктури України шляхом підготовки кваліфікованих фахівців. Колектив кафедри продовжує співпрацювати з фахівцями Фізико-технологічного інституту металів і сплавів НАН України. 

 


Screen заняття по дисципліні «Технологія машинобудування», що проводив старший викладач кафедри Г. М. Похиленко 23 березня.

 

В цей скрутний для України час кафедра постійно займається підтримкою Збройних Сил України, бійців територіальної оборони та волонтерів. Викладачі та майстри кафедри проводяться постійні чергування в корпусах факультету.
Віримо в Україну, прямуємо до Перемоги!
Все буде Україна! Слава Україні!

 

Старший викладач кафедри 

технології конструкційних матеріалів

 і матеріалознавства 

Г. Похиленко 

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook