Аспіранти кафедри - серія вебінарів від компанії Clarivate

14 лютого 2022 року
м. Київ

 

 

Серія вебінарів від компанії Clarivate

Протягом лютого компанією Clarivate заплановано провести низку вебінарів українською мовою, під час яких будуть розглядатися питання роботи з базою даних Web of Science, йтиметься про патентні дані, які доступні у Derwent Innovation Index, відкритий доступ та відкриту науку, розглядатимуться можливості і функції платформи Publons та ідентифікатора Orcid.

Проведе вебінари консультант з регіональних рішень компанії Clarivate Ірина Тихонкова.

За інформацією організаторів, учасники, які зареєструються та прослухають не менше 90 % основного часу вебінару, отримають електронні сертифікати про участь.

Участь у вебінарах безкоштовна. Учасникам необхідно зареєструватися. Посилання для реєстрації містяться у програмі, наданій організаторами.

Програма вебінарів для українських вчених, які проведе компанія Clarivate у лютому 2022 року

23 лютого10:15–11:15 (за київським часом).
Тема: Derwent Innovation Index: додаткові можливості для наукових досліджень (серія «Research Smarter»).
Опис: Дослідницька діяльність закладів вищої освіти та наукових установ відіграє вирішальну роль у життєвому циклі інновацій. Результати досліджень відображаються у публікаціях та патентах. Виконуючи стандартні пошуки і намагаючись зрозуміти тенденції досліджень, наукова спільнота часто схильна покладатися лише на дані публікацій, нехтуючи важливими патентними даними. На вебінарі йтиметься про патентні дані, доступні у Web of Science та інших ресурсах Clarivate.
Посилання для реєстрації: bit.ly/32VRfS5 .

24 лютого10:15–11:15 (за київським часом).
Тема: Визначення експертів за допомогою бази даних Web of Science (серія «Research Smarter»).
Опис: В ході вебінару йтиметься про те, як аналізувати здобутки науковців за даними платформи Web of Science, зокрема отримати відповіді на запитання про те, хто є провідними фахівцями з окремого напряму досліджень, де концентруються передові дослідження з відповідного напряму в тому чи іншому регіоні, з якими дослідниками варто шукати можливості співпраці тощо. Також розглядатимуться можливості і функції платформи Publons та ідентифікатора Orcid.
Посилання для реєстрації: bit.ly/3ushDyi .

Записи попередніх вебінарів українською мовою доступні на платформі Youtube за посиланням: bit.ly/3sg8zd3 .

Окрім того, вчені мають можливість зареєструватися для участі у вебінарах англійською мовою, розклад яких доступний за посиланням: bit.ly/3B2NFlN .

Іван Роговський

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook