ОЛЕКСАНДР ДУТЧЕНКО: «ІННОВАЦІЇ -НЕВІД'ЄМНА ЧАСТИНА НАШОГО ЖИТТЯ»

4 травня 2020 року

 

 
 
 
·         Розкажіть про себе.
 
     Всіх вітаю, мене звати Олександр Дутченко, завершую навчання на бакавраті зі спеціальності «Облік і оподаткування». З дитинства цікавлюсь бізнесом і саморозвитком. Зараз в основному вивчаю як проходить процес навчання в людини і як краще до нього підходити в різних сферах.
  • Які Ваші професійні здобутки?
 
    Цікавлюсь питаннями інновацій в самоосвіті і освіті. Пробував з братом запустити освітній проект по підготовці учнів до ЗНО з фізики і математики, але закинули цю ідею, адже це поки не в наших силах.
 
·         Чому  обрали  магістерську програму «Управління інноваційною діяльністю»?
 
     Інноваційний бізнес мене приваблює в першу чергу тим, що це щось нове. Я людина творча і дуже ціную саме поняття створення чогось, чого ще не було в цьому світі.
Саме інновації дають серйозний поштовх в любій сфері життя, як то бізнес, політика і навіть розваги. Управління ж для мене це рішення стати тим, хто почне реалізовувати ці інноваційні зміни тут і зараз. Тому вважаю, що інновації це вже невід'ємна  частина нашого життя і саме завдяки ним ми зможемо рухатися в кращому світлому напрямі.
 
·         Чим цікавишся окрім навчання?
 
     На даний час займаюсь музикою, а конкретніше своєю музичною групою, пишу пісні, граю на гітарі та скрипці. В гурті я співаю і недавно ми записали нашу першу пісню. Зараз я організовую роботу в середині свого музичного гурту, і до початку роботи в цій сфері я думав, що це дуже просте питання, а виявилося, що ефективне сучасне управління потребує додаткових знань.
 
·     Які переваги НУБіП стали вирішальними у виборі закладу вищої освіти?
 
     Багато моїх друзів навчається в НУБіП України, від них чув безліч схвальних відгуків. На
магістерську програму «Управління інноваційною діяльністю» іде постійний пошук креативних, обдарованих, талановитих особистостей. Хто як не ми будемо щось змінювати і створювати в цьому світі. Навчання на магістерській програмі «Управління інноваційною діяльністю» для мене це в першу чергу отримані знання і вміння для реалізації  не одного  інноваційного задуму  і це не пусті слова.
 
  • Бажаємо Вам успіхів!
     Дякую.
Розмовляла Ольга Витвицька, завідувач кафедри
публічного управління

 

та менеджменту інноваційної діяльності
Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook