НУБіП України прийняв 1/8 чемпіонату світу з програмування АСМ ІСРС 2019

16 квітня 2019 року
     У суботу 13 квітня 2019 року в Національному університеті біотехнологій і природокористування України на факультеті інформаційних технологій відбувся І-ий етап чемпіонату світу зі спортивного програмування АСМ ІСРС 2019 за підтримки партнера – компанії Materialise.

     Офіційне відкриття змагань зробив проректор з навчальної і виховної роботи НУБіП, доктор економічних наук, професор, академік НААН України Сергій Кваша. Він підкреслив позитивну тенденцію щорічного збільшення команд – учасників І-го туру, особливо школярів.  

     Учасники уважно прослухали настанови для отримання кращих результатів у конкурентних міжнародних змаганнях.

     Змагання проходили в 8 комп’ютерних класах: 


  

     Сили учасників у процесі змагань підтримала компанія Materialise – партнер НУБіП з проведення 1/8 чемпіонату світу АСМ ІСРС 2019.

  
    

     Тренери активно спостерігали за ходом запеклої командної конкуренції:

 
  

     Після завершення змагань до підведення підсумків тренер академії компанії Materialise – Максим представив для учасників цікаву доповідь «Алгоритми в компанії Materialise».

  

     Наприкінці доповіді Максима про алгоритми і цікавих запитань про перспективи використання алгоритмів було проведено нагородження переможців.

          Нагородження школярів і ліцеїстів:

  • Природничо-науковий ліцей №145: І місце – команда s_KPNL145_aAa, ІІ місце – команда s_KPNL145_Abort, ІІІ місце – команда s_KPNL145_Tangerines;
  • Ліцей "Наукова зміна": І місце – команда s_KLNZ_31M;
  • Політехнічний ліцей Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського»: І місце – команда s_PLKPI_Testostrogen, ІІ місце – команда s_PLKPI_Modern_Crusaders, ІІІ місце – команда s_PLKPI_Enigma;
  • Білоцерківська спеціалізована школа №12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій: І місце – команда s_BCschool12_Alexandria;
  • Технічний ліцей м. Києва: І місце – команда s_TLCK_TripleCoders_dtl, ІІ місце – команда s_TLCK_Programmasters;
  • Спеціалізована школа №3 з поглибленим вивченням інформаційних технологій: І місце – команда s_School3_Exception.



          Нагородження студентів коледжів:

  • Київський коледж комп’ютерних технологій та економіки Національного авіаційного університету: І місце – команда c_CCTE_MOAdron, ІІ місце – команда c_CCTE_Link, ІІІ місце – команда c_CCTE_Pancakes;
  • Оптико-механічний коледж Київського національного університету імені Тараса Шевченка: І місце – команда c_OMC_TeamWithoutFantasy, ІІ місце – команда c_OMC_VP;
  • Коледж інформаційних систем і технологій ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана»: І місце – команда c_KISIT_DRIM, ІІ місце – команда c_KISIT_CedZip, ІІІ місце – команда c_KISIT_Slime;
  • Ржищівський індустріально-педагогічний технікум: І місце – команда c_RIPT_Team01, ІІ місце – команда c_RIPT_Team03, ІІІ місце – команда c_RIPT_Team02;
  • Боярський коледж екології і природних ресурсів Національного університету біоресурсів і природокористування України: І місце – команда c_BCENR_Lizard_Squad.





 

     Нагородження студентів університетів:

  • Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського»: І місце – команда NTUU_KPI_VRTeam, ІІ місце – команда NTUU_KPI_ExtremeLabor;
  • Національний авіаційний університет: І-е місце – команда NAU_R.E.D._Team_2.0, ІІ-е місце – команда NAU_MVD, ІІІ-е місце – команда NAU_SUBtitle;
  • Національний університет біоресурсів і природокористування України: І місце – команда NUBiP_Treesome, ІІ місце – команда NUBIP_Enigma, ІІІ місце – команда NUBIP_DEV;
  • Національний університет харчових технологій: І місце – команда NUFT_Small_Bang, ІІ місце – команда NUFT_fist, ІІІ місце – команда NUFT_Small_gang;
  • Державний університет телекомунікацій: І місце – команда DUT_Exception, ІІ місце – команда DUT_Bugs, ІІІ місце – команда DUT_Universal;
  • Київський національний університет будівництва та архітектури: І місце – команда KNUCA_NEXT, ІІ місце – команда KNUCA_NsD, ІІІ місце – команда KNUCA_Snatch;
  • Національний транспортний університет: І місце – команда NTU. 





     Серед природничих університетів Північного регіону команди Національного університету біоресурсів і природокористування України були найкращими, а серед всіх університетів – на 6-му місці.

Дякуємо студентам факультету інформаційних технологій за організаційну допомогу у проведенні змагань.

 

     Інформація про партнерів:


Компанія Materialise

     Компанія Materialise використовує свій 28-річний досвід в сфері 3D-друку для надання програмних рішень та послуг, що є основою індустрії адитивних технологій. Гнучкі рішення Materialise дозволяють представникам різноманітних галузей, а саме охорони здоров'я, автомобільної та аерокосмічної промисловості, легкої промисловості, а також мистецтва та дизайну, створювати інноваційні програми на основі 3D-друку, які мають на меті зробити світ кращим та здоровішим місцем.

ЦСН «Проком» 

     Центр Сертифікованого Навчання «Проком» пропонує своїм слухачам один з найширших переліків сертифікованих курсів "1С: Підприємство" в Україні. Факультет інформаційних технологій  плідно співпрацює з Центром сертифікованого навчання «Проком» – відкрита сучасну навчальну лабораторію "Центр компетенції 1С". ЦСН «Проком» є постійним партнером та учасником ради роботодавців факультету. ЦСН «Проком» подарував сертифікати на навчання команді-переможцю.

Силантьєв С.О.,
доцент кафедри інформаційних систем

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)