Незламний характер жіночої збірної НУБіП України з баскетболу

11 листопада 2018 року

У місті Рівне відбувся третій тур ХVІІІ Чемпіонату України з баскетболу серед жіночих команд вищої ліги. На жаль, перша гра для жіночої збірної НУБіП України закінчилася поразкою – 65:84. Перший тайм розпочався результативними атаками наших дівчат, проте подальші фоли завадили активно захищатися та відбирати м’ячі у суперника, що і призвело до розриву у 15 очок не на нашу користь. У третій чверті збірна НУБіП України майже зрівняла рахунок але команда з Рівного, відчуваючи реальну загрозу та завдяки підтримці вболівальників, розпочала активний пресинг і виборола перемогу.

У другій грі (грі-відповіді) тренер жіночої збірної НУБіП України, викладач кафедри фізичного виховання, Ірина Євтушенко внесла тактичні корективи, що і дало змогу з перших же секунд гри повести в рахунку і утримувати до кінця гри переможний розрив в 10 очок. Матч закінчився впевненою перемогою НУБіП України 89:77. Треба відзначити яскраву гру Анни Мартиненко (гуманітарно-педагогічний факультет), яка забила у другій грі 25 очок у кільце суперника.