Відбулася урочиста посвята в студенти на агробіологічному факультеті!

31 серпня 2018 року

     Відбулися урочистості з нагоди посвяти в студенти першокурсників агобіологічного факультету. Їх відкрила декан факультету - Оксана Тонха.

     Вона привітала всіх присутніх зі святом і побажала студентам здобувати знання, розвиватися, досягти своєї мети, брати активну участь у житті факультету, адже завдяки студентам факультет здобуває перші місця у спортивних змаганнях та інших культурно-масових заходах.

     Надалі декан представила першокурсникам їх нових наставників-викладачів і кураторів груп.

     Віталій Ільченко, засновник корпорації УКРАВІТ, побажав студентству успіхів у навчанні, житті і на подальшій робочій ниві.

     З музичними привітаннями виступали студенти: Іван Войцехівський, Михайло Марків, Сенчило Анна, Гладка Марина, Данило Карачевський.

     Почесну місію у урочистому зачитуванні присяги першокурсника було надано кращим студентам: Медушовській Анжеліці і Маліченку Артему.

     Оксана Тонха та Віталій Ільченко особисто вручили студентські квитки і залікові книжки найкращим серед найкращих – Богданцю Владиславу, Клименку Артему і Жук Лілії.

     З вітальними словами, мудрими настановами і щирими побажаннями до студентів, батьків, колективу факультету і всіх присутніх звернувся завідувач кафедри землеробства та гербології, доктор сільськогосподарських наук, професор, член-кореспондент НААН України Семен Танчик.

     Він згадав, що 44 роки тому так само стояв на місці першокурсника, і закликав студенство залишити по собі гарні спогади про ці молоді роки у чудовому ГОЛОСІЄВІ.

     Привітав студенство з святом першокурсника та запросив до лав офіцерів викладач кафедри військової підготовки, полковник Валерій Черненко.

     З вітальни словом від батьків першокурсників виступили Таїсія Терещенко і Михайло Петренко.

     Заступник декана з виховної роботи - Віталій Коваленко - привітав першокурсників з наступаючим святом знань і зачитав вірша про свої студентські роки.

     Вдячність за організацією та проведення цього дійства виражаємо голові студентської організації факультету Ближниковій Ксенії і ведучим Любові Панченко та Юрію Домбровському.

Роман Жила,
ст. викл. каф. загальної хімії  

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook