Студентство факультету захисту рослин, біотехнологій та екології: потрібно запровадити нову організацію діяльності студентської ради в гуртожитку №3

11 травня 2018 року

     10 травня 2018 року в читальній залі навчального корпусу №4 відбулися збори студентів та викладачів факультету захисту рослин, біотехнологій та екології за участі декана, заступників декана студентів, студентської ради гуртожитку, коменданта та першого проректора Ігоря Ібатулліна щодо організації роботи студентського самоврядування.

     Декан факультету Микола Доля висвітлив питання сучасного стану впровадження системи організації діяльності студентського самоврядування, проаналізував поточний стан справ у гуртожитку № 3, зокрема санітарного стану кімнат. Актуальним питанням стала культура поведінки викладачів та студентів і зовнішній вигляд.

     Заступник декана факультету Петро Дрозд довів до відома присутніх студентів результати роботи органів студентського самоврядування гуртожитку №3, яка в цілому є задовільною, але є значні резерви працювати краще. Також повідомив про необхідність проведення щотижневих перевірок студентською радою санітарного стану кімнат не менш як 2 раз на тиждень (планової та позапланової) і вказав на важливість об’єктивності оцінок кімнат. Необхідно щотижнево проводити збори в гуртожитку з обов’язковою присутністю наставників академічних груп, представників деканату та коменданта. Заступник декана також відмітив недопустимість порушень правил проживання в гуртожитку, шкідливість паління, а також дотримання належного зовнішнього вигляду та культури спілкування.

     Підсумовуючи, Ігор Ілліч зупинився на сучасній культурі мови та поведінки студентів, заходах присвячених до 120–річчя університету. Вказав на важливість перевірок стану кімнат в гуртожитках, рейтингові бали для поселення та відповідальність студентів за якісне навчання та дотримання правил проживання і відносин.

     За результатами обговорення було прийнято рішення проводити регулярний аналіз діяльності студентської ради та студентської організації щодо ефективності роботи студентського самоуправління, перевірки санітарного стану кімнат в гуртожитку №3 не менш як два раз на тиждень студентською радою. Рекомендовано оновити склад студентської ради гуртожитку. Виконати поселення студентів на 2018 - 2019 рр. за новим рейтингом. Відмовляти у поселенні студентам, що не набрали достатню кількість балів та порушували правила проживання протягом навчального року.

Оксана Сикало

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015