Першокурсник механіко-технологічного факультету Олександр Василенко про інженерну підготовку в НУБіП України

28 лютого 2018 року

     Про переваги і затребуваність професії інженера та якість підготовки таких фахівців на механіко-технологічному факультеті НУБіП, враження від навчання дізнаємося від першокурсника Олександра Василенка.

  — Ні для кого не секрет: для того, аби стати інженером, необхідно, перш за все, володіти математичними знаннями і не тільки. То що спонукало до вибору цієї професії?
     — Ще змалечку захоплювався технікою. Моїми улюбленими іграшками були саме різного роду іграшки, які приводились у рух за допомогою механічної чи електричної енергії. Завжди цікавили в іграшці приводні механізми і я розбирав їх до гвинтика. Правда, не завжди вдавалось зібрати їх до первинного вигляду. Мама мені за це завжди дошкуляла, але дідусь схвально оцінював мій інтерес до різного роду механізмів, принципу їх роботи. До речі, і в подальшому саме він своїми конструктивними завданнями посилював мою цікавість до інженерної справи. А щодо математичних знань, то інженерія і математика розглядається як одне невід’ємне ціле.

  — Чому саме механіко-технологічний факультет Національного університет біоресурсів і природокористування України?
     — Вибір вишів, де можна здобути професію інженера, дуже великий, особливо у столиці. Більшість юнаків і дівчат підходить до вибору своєї майбутньої професії прагматично, орієнтуючись на те, щоби вона була престижною та високооплачуваною, не беручи до уваги той факт, що з часом попит на ринку праці змінюється. Чи має майбутнє держава, коли всі бажають бути лише політиками, фінансистами, юристами або міжнародними службовцями? Відповідь однозначна: звичайно ж ні. Професія інженера вимагає певних особистісних якостей: просторова уява, технічне мислення, спостережливість і, звичайно ж, здібності. Праця інженера включає і великий творчий потенціал. Це, перш за все, прояв самостійності, здатність приймати грамотні, виважені і обдумані рішення. Що може бути цікавіше, зауважу, і престижніше для молодого і справжнього юнака? Остаточне рішення вибору навчального закладу я прийняв, побувавши на «Дні відкритих дверей» на механіко-технологічному факультеті НУБіП України. Неймовірні враження: потужна сільськогосподарська техніка з використання GPS, автоматизований контроль і управління агрегатами, впровадження мехатронних систем, роботизовані технологічні сільськогосподарські операції, сучасна матеріально-технічна база, лабораторії, оснащені вітчизняною та зарубіжною сільськогосподарською технікою. Познайомився також із видатними випускниками факультету, серед яких відомі державні, політичні діячі, передовики виробництва та ін. Все це справило на мене позитивне враження. Сьогодні я переконаний, що вдало обрав свою майбутню професію, про яку ще мріяв з дитинства і яка підсилила відчуття задоволеності життям.

Ярослав Михайлович,
декан механіко-технологічного факультету

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook