Співробітники

 

завідувач кафедри
Демидась Григорій Ілліч

Тел.: (044) 527-85; 527-83-26

Електронна пошта: [email protected]

Доктор с.-г. наук, професор, директор ННІ рослинництва та ґрунтознавства.

Автор понад 150 наукових публікацій, в т.ч. співавтор 2 підручників, 6 навчальних посібників, 3  монографій. Розробник галузевих стандартів освіти, ДСТУ та СОУ. Член спеціалізованої вченої ради Вінницького ДАУ та НУБіП України по захисту докторських та кандидатських дисертацій.

Науковий керівник 6 аспірантів. Нагороджений медаллю Відмінник освіти України.

 

Доцент
Жемойда Віталій Леонідович

Тел.:

Кандидат с.-г. наук.

Працює над проблемами селекції та насінництва кукурудзи, зернових культур. Є автором та співавтором 7 гібридів кукурудзи, має 11 авторських свідоцтв на методи селекції, розробник і автор Галузевих Стандартів України вищої освіти України ОКР "Спеціаліст" та "Магістр" спеціальності "Селекція і генетика с.-г. культур", співавтор підручника "Селекція та насінництво с.-г. культур", автор та співавтором більше 100 статей, методичних рекомендацій методичних посібників, тощо. Відмінник освіти України (2005р.), нагороджений знаком "За наукові досягнення" (2008р.). Нагороджений почесними грамотами НАУ, МінАПК, Міносвіти України.

 

Доцент
Ковбасюк Павло Ульянович

Тел.:

Кандидат с.-г. наук, доцент.

Автор понад 150 наукових праць, співавтор 3 навчальних посібників та методичних розробок.

Тематика наукових досліджень – формування багаторічних бобово-злакових агрофітоценозів для інтенсивних  сіножатей та культурних пасовищ.

 

Доцент
Башкірова Наталія Вікторівна

Тел.:

Кандидат біологічних наук.

Співавтор Галузевих Стандартів України вищої освіти України ОКХ та ОПП ОКР "Спеціаліст" та "Магістр" спеціальності "Селекція і генетика с.-г. культур", автор та співавтор більше 50 статей, методичних рекомендацій, має 5 авторських свідоцтв на сорти люцерни та способи селекції сортів цієї культури. Відмінник освіти України (2005 р.), нагороджена знаком "За наукові досягнення" (2008 р.). Нагороджена почесними грамотами НУБіП України та Міносвіти України.

 

Доцент
Івановська Раїса Тимофіївна

Тел.:

Кандидат с.-г. наук.

Відомий фахівець в галузі кормовиробництва, автор понад 160-ти наукових праць, в т.ч. 3–х монографій, 2-х довідників, 2-х навчальних посібників, словника.

Раїса Тимофіївна – член комісії Міністерства освіти та науки України з питань розробки галузевих стандартів за напрямом «Агрономія» для освітньо-кваліфікаційних рівнів «Бакалавр», «Спеціаліст», «Магістр».

Нагороджена двома Почесними Грамотами Міністерства освіти та науки України, медалями «Ветеран труда», «В память 1500-летия Киева», «Відмінник освіти України»

 

Асистент
Макарчук Олександр Сергійович

Тел.:

Кандидат с.-г. наук.

Автор 15 публікацій, 4 авторських свідоцтв. Тема наукових досліджень – методи добору батьківських компонентів в селекції кукурудзи на гетерозис.

 

Старший лаборант
Іскра Валентина Іванівна

Тел.:

З 2006 року – здобувач кафедри. Знання та великий практичний досвід роботи спонукали для написання дисертаційної роботи по темі: «Формування високопродуктивних люцерно-злакових смугових травостоїв та їх роль в біологізації кормовиробництва». Автор та співавтор 16 наукових праць.

За добросовісне виконання службових та громадських обов’язків була нагороджена грамотами деканату агрономічного факультету та ректорату.

 

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)