ПРАКТИЧНЕ НАВЧАННЯ МАЙБУТНІХ ПЕДАГОГІВ
ПРАКТИЧНЕ НАВЧАННЯ МАЙБУТНІХ ПЕДАГОГІВ
13 лютого 2016 року
З 8 по 12 лютого 2016 р. студенти гуманітарно-педагогічного факультету спеціальності «Педагогіка вищої школи» проходили навчальну ознайомчу педагогічну практику. У ході практики студенти магістратури поглиблено ознайомилися зі структурою НУБІП України, його структурними підрозділами. Зокрема, у студентів була нагода відвідати ВП НУБіП України «Боярський коледж екології і природних ресурсів», де вони відвідали музей, відкриті заняття викладачів коледжу, ознайомилися із навчально-методичним забезпеченням дисциплін.
![](/sites/default/files/u155/%D0%91%D0%B5%D0%B7%D1%8B%D0%BC%D1%8F%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D0%B9.png)
![](/sites/default/files/u155/%D0%91%D0%B5%D0%B7%D1%8B%D0%BC%D1%8F%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D0%B912.png)
![](/sites/default/files/u155/%D0%91%D0%B5%D0%B7%D1%8B%D0%BC%D1%8F%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D0%B91.png)
Майбутні магістри під час практики відвідали підрозділи базового закладу з метою аналізу навчальних занять досвідчених педагогів, у яких вони почерпнули педагогічний досвід, повчилися педагогічній майстерності.
Не забули практиканти і про профорієнтаційну роботу. При першій нагоді здійснювали профагітацію потенційних вступників до НУБіП України. З цією метою відвідали Київський професійно-педагогічний коледж імені Антона Макаренка та розказали про всі переваги навчання у магістратурі гуманітарно-педагогічного факультету.
![](/sites/default/files/u155/%D0%91%D0%B5%D0%B7%D1%8B%D0%BC%D1%8F%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D0%B9_1.png)
![](/sites/default/files/u155/%D0%91%D0%B5%D0%B7%D1%8B%D0%BC%D1%8F%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D0%B91_0.png)
![](/sites/default/files/u155/%D0%91%D0%B5%D0%B7%D1%8B%D0%BC%D1%8F%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D0%B92.png)
Майбутні магістри плідно попрацювали і над оформленням документації з практики та успішно прозвітували щодо виконання поставлених завдань.
![](/sites/default/files/u155/%D0%91%D0%B5%D0%B7%D1%8B%D0%BC%D1%8F%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D0%B93.png)
Керівник практики доцент кафедри педагогіки
В.М.Теслюк
В.М.Теслюк