Як ярмаркували в День відкритих дверей у Бережанському фаховому коледжі

13 жовтня 2023 року
  11 жовтня у ВСП «Бережанський фаховий коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України» відбувся День відкритих дверей.

  Уже другий рік, на жаль, уся Вкраїна живе в стані війни через повномасштабне вторгнення росії на територію нашої держави. Але незважаючи на війну, проблема вибору закладу освіти для продовження навчання, щоб отримати відповідний освітній ступінь, залишається актуальною. 
  День відкритих дверей – це завжди можливість познайомитися з історією закладу освіти, викладацьким колективом, відділеннями та спеціальностями, умовами вступу та навчально-матеріальною базою закладу. Це унікальна можливість для кожного вступника потрапити в іншу атмосферу – перенестись на певний час у майбутнє і познайомитися з тими людьми, які будуть супроводжувати протягом усіх років навчання, підтримувати, допомагати, давати поради. Бережанський фаховий коледж відчиняє свої двері для активної, сміливої та креативної молоді. А ще дає можливість поспілкуватися і дізнатися більше про навчання, життя в гуртожитку, дозвілля. І насамперед – розібратися в усіх тонкощах вступу на обрану спеціальність.

 

1

 

3

  Ведучі святкового заходу – Юлія ЛЕЩУК та Артур СЄДАНОВ – гостинно привітали всіх присутніх. Читали поезію Марта ОСТРОВСЬКА і Тетяна Качуровська. Переглянувши презентаційний відеоролик, гості змогли ознайомитися з відділеннями, кожною цикловою комісією, а також зі спеціальностями та освітньо-професійними програмами.

15

10

22

  Голова Студентської організації коледжу Марта ОСТРОВСЬКА виступила перед майбутніми абітурієнтами та їх батьками й запросила до слова директорку коледжу, кандидата філологічних наук, доцента, Світлану ПИЛИПИШИН, яка детально розповіла про заклад освіти, наголосивши, що Бережанський фаховий коледж – це відокремлений структурний підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України, провідного сучасного закладу вищої освіти наук про життя, окреслила перспективи навчання випускників коледжу у базовому виші. Світлана Ігорівна окрему увагу приділила і дозвіллю здобувачів освіти поза освітнім процесом. Мала академія наук, наукові гуртки, хореографічний колектив, вокал, спортивні секції – і це ще не повний перелік того, з чим можуть поєднати навчання наші студенти. «Відтак Бережанський фаховий коледж – це місце щасливих студентів, де їх люблять, розуміють, підтримують і мотивують у будь-якій діяльності. Вступайте і ви зможете в цьому переконатися самі», – підсумувала свій виступ очільниця коледжу.

 

2

17

  Про особливості вступної кампанії гостям розповіла відповідальний секретар приймальної комісії закладу Галина ПАНЬКІВ. Вона поінформувала присутніх про умови вступу на навчання у 2024 році, зробила акцент на необхідних дисциплінах для вступних випробувань, на потрібності написання мотиваційних листів.

7

2118

  Степан ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ, викладач циклової комісії гуманітарних дисциплін, провів з присутніми майстер-клас із написання мотиваційного листа. Наголосив, що якісно написаний мотиваційний лист підвищує шанс потрапити до омріяного закладу освіти в майбутньому. Мотиваційний лист – документ, написаний випускником, в якому він показує, чому він найкращий кандидат у здобувачі освіти, розкриває його сильні сторони.

6 1619 9

  Усім присутнім в залі наші студенти забезпечили святковий настрій. Прозвучали пісні: «Мить», «Незламна» (у виконанні Анастасії ЮСЬКІВ), «В чистім полі» (Анастасія ГЛУБІШ), «Небо» (сольний дебют у коледжі першокурсниці Вероніки МРУЧОК).

  Абітурієнти також мали змогу ознайомитися з навчальними лабораторіями і кабінетами, відвідати як віртуальну, так і реальну екскурсії навчальними корпусами коледжу.
  У нашому закладі в той день відбувся благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ під назвою «Ми незламні!». Ця ініціатива зібрала студентську спільноту, викладачів та працівників коледжу разом, щоб підтримати наших військових і віддати шану їхньому внеску в безпеку нашої країни. Торти, пироги, тістечка, печиво, вафлі, піца, сік, чай, лимонад – чого тільки не було на столах! Домашню випічку охоче розкуповували студенти, абітурієнти та їх батьки, викладачі, бережанці та гості нашого міста.

  Дякуємо їм усім за активність та підтримку прагнення наших першокурсників допомогти ЗСУ!  Всі кошти, зібрані під час заходу (а це 30 000 грн), будуть передані на підтримку військових та їх сімей, а також на закупівлю речей першої необхідності для Збройних сил України.

  Майбутні випускники стоять на шляху важкого вибору, мабуть, одного з найважчих у житті – вибору майбутньої професії та відповідного закладу освіти. Але ми віримо, що День відкритих дверей у ВСП «Бережанський фаховий коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України» допоможе випускникам гімназій і ліцеїв зробити правильний вибір!

 

 

 

  Бажаємо усім випускникам ліцеїв, гімназій успіхів у навчанні та вступу на омріяну спеціальність!

 

  Двері нашого коледжу гостинно відчинені для всіх, хто бажає здобути престижну освіту в державному закладі освіти!

 
 
Наталія ПЛЕШ,
провідний фахівець з профорієнтації випускників
 

 


Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook