Ph.D. Реалізація гостьового проєкту «Ukraine Global Faculty»
Ph.D. Реалізація гостьового проєкту «Ukraine Global Faculty»
23 серпня 2023 року
Незважаючи на складні умови сьогодення, за підтримки Міністерства освіти і науки України продовжує реалізовуватись дистанційний лекційний курс проєкту «Ukraine Global Faculty», який надає можливість всім науковцям НУБіП України, в тому числі аспірантам долучатися до вебінарів міжнародного рівня та мати доступ до найсучасніших онлайн-лекцій та майстер-класів.
Основні переваги Проєкту:
- 100% онлайн-формат;
- доступ до архіву лекцій 24/7;
- контент англійською з синхронним перекладом на українську;
- широкий набір тем: від ІТ та інженерії до економіки та підприємництва;
- спікери світового масштабу, які підтримують Україну та українців;
- можливість задати питання лектору та знайти колег за інтересами;
- сертифікати про участь (можуть зараховуватись при підвищенні кваліфікації);
- безкоштовний доступ для всіх учасників.
Саме 22 серпня відбулася лекція всесвітньовідомої економістки, професорки з міжнародної економіки Школи передових міжнародних досліджень Університету Джона Гопкінса, старшої наукової співробітниці Національного бюро економічних досліджень ANNE O. KRUEGER «The Current State of the World Trading System».
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u101/anne-krueger.jpg)
Енн Осборн Крюгер була головним економістом Світового банку з 1982 по 1986 рік і першим заступником директора-розпорядника Міжнародного валютного фонду (МВФ) з 2001 по 2006 рік. Як економіст, Крюгер відома у макроекономіці та торгівлі тим, що ввела термін «пошук ренти» у статті 1974 року. Крім того, вона часто критикувала субсидії цукру в США. Опублікувала багато публікацій про реформу політики в країнах, що розвиваються, роль багатосторонніх інституцій у міжнародній економіці та політичну економію торгової політики. У своєму президентському зверненні до Американської економічної асоціації 1996 року вона досліджувала відсутність узгодженості між успішною політикою торгівлі та розвитку, прийнятою в усьому світі, та переважаючими академічними поглядами.
Під час останньої лекції була досліджена торгова система, включаючи існуючі преференційні торгові домовленості (особливо Європейський Союз і НАФТА). Організовано обговорення конфліктів між США та Китаєм і питання, які піднімає торгівля під час конфлікту між країнами. А також було проаналізовано роль країн, що розвиваються, у світовій торгівлі.
Щоб прослухати наступні лекції проєкту «UGF», учасникам необхідно:
1. Зареєструватись на платформі UGF на лекцію у особистому кабінеті в UGF за посиланням: https://ugfacademy.mylearnworlds.com/course/introduction-to-complex-networks
2. У визначену дату та час зайти у особистий кабінет UGF і натиснути на сторінці лекції «Link to zoom session».
3. Учасники зможуть слухати лекцію англійською або в українському синхронному перекладі. Під час лекції необхідно натиснути «Interpretation» та обрати мову.
4. Учасники зможуть поставити запитання лектору в чаті під час лекції (англійською мовою). Після виступу, він обере найцікавіші питання та відповість на них.
5. Якщо учасники не зможуть відвідати лекцію у форматі «live» у встановлений час, вони зможуть прослухати її в записі, обравши у своєму кабінеті UGF на сторінці цієї лекції «Recorded video».
Нагадуємо, що лекції можна слухати в оригіналі (англійською) або з синхронним перекладом на українську мову, обравши канал трансляції самостійно.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u101/1anne-krueger.png)
УВАГА! Якщо Ви бажаєте отримати сертифікат по закінченню лекції, то її перегляд необхідно здійснювати лише на платформі UGF у власному кабінеті.
Віталій Вакуленко