Співробітники і дипломники кафедри ландшафтної архітектури та фітодизайну прийняли участь у Міжнародній науковій конференції

September 27, 2024
Київ

26 вересня відбулася у Білоцерківському національному аграрному університету (БНАУ) відбулася ІV Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми, шляхи та перспективи розвитку ландшафтної архітектури, садово-паркового господарства, урбоекології та фітомеліорації». Захід було організовано в зручному он-лайн режимі у вигляді ZOOM-конференції. Тематика була представлена в трьох секціях: 1) перспективи розвитку ландшафтної архітектури та ландшафтного дизайну; 2) актуальні проблеми садово-паркового господарства та фітомеліорації; 3) екологічна безпека та сталий розвиток суспільства в умовах урбанізованого середовища; 4) економіка і менеджмент у садово-парковому господарстві.
У роботі конференції прийняли участь співробітники БНАУ, Дніпровського національного університету ім. О. Гончара, Дніпровського державного аграрно-економічного університету, Хортицької національної академії, Сумського національного аграрного університету, Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, Державного біотехнологічного університету (м. Харків), НЛТУ, КНУБА, Державного дендрологічного парку «Олександрія» НАН України, Національного ботанічного саду ім. М.М. Гришка НАН України, Ботанічного саду ім. акад. О.В. Фоміна КНУ ім. Т. Шевченка, УкрНДЛГА ім. Г.М. Висоцького, УкрНДІ гірського лісівництва ім. П.С. Пастернака, Інституту захисту рослин НААН, Moldova State University, National Botanical Garden (Institute) “Al. Ciubotaru” та інші.
На конференції були представлені тези доповідей доцента кафедри Кушніра А.І. з аспірантом Лукашем О.О. «Дощові садки в місцях загального користування м. Києва» та із магістеркою Грішановою В.Г. «Лісові кладовища в Данії – важливі складові для організації екотуризму», а також доцентів Зібцевої О.В. та Міндер В.В. за участі професора кафедри лісової таксації Миронюка В.В. «Динаміка наземного покриву території малого міста Вишгорода» (у рамках роботи над спільним україно-турецьким науковим проектом). Також у роботі конференції прийли участь низка дипломників кафедри, зокрема Пінчук В., Богданович А. та інші. Протягом конференції відбулася низка цікавих і плідних дискусій.
Подібні заходи об’єднують наукову спільноту, надихають і відкривають нові горизонти. Фрагменти презентацій та учасники наведені на фото.

 

 

Ольга Зібцева,
доцентка кафедри ландшафтної архітектури та фітодизайну
 

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook