Спеціаліст

   СПЕЦІАЛІСТ — освітньо-кваліфікаційний рівень (ОКР) вищої освіти особи, яка на основі освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра здобула повну вищу освіту, спеціальні уміння та знання, достатні для виконання завдань та обов'язків (робіт) певного рівня професійної діяльності, що передбачені для первинних посад у певному виді економічної діяльності.
   Освітньо-професійна програма підготовки спеціаліста забезпечує здобуття повної вищої освіти за певною спеціальністю та кваліфікацією спеціаліста. Зміст освітньо-професійної програми підготовки спеціаліста визначається нормативною частиною (65% від загального навчального часу для підготовки фахівця), яка включає дисципліни циклу професійної та практичної підготовки, і вибірковою частиною (35% від загального навчального часу для підготовки фахівця) - дисципліни за самостійним вибором університету і студента.
   Освітньо-професійні програми підготовки фахівців ОКР “Спеціаліст” реалізуються на факультетах та в навчально-наукових інститутах базового закладу університету (м.Київ) та двох відокремлених підрозділів НУБіП України – «Бережанський агротехнічний інститут» і «Ніжинський агротехнічний інститут».
 
   Спеціальності та ліцензований обсяг прийому, за якими здійснюється підготовка фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня "Спеціаліст" у Національному університеті біоресурсів і природокористування України
 
    Нормативний термін навчання на програмах підготовки фахівців ОКР “Спеціаліст” на базі ступеню «Бакалавр» становить 1 рік.
    У процесі навчання за програмою підготовки спеціалістів студент має можливість вибрати поглиблену спеціалізацію.
   Особи, які успішно пройшли державну атестацію, одержують документи встановленого зразка про здобуття повної вищої освіти та відповідної кваліфікації.

 

 
Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook