23-24 вересня на на економічному факултеті відбулась міжнародна конференція з нагоди 70 річчя економічного факультету "Аграрна політика України в умовах глобальних викликів".
23-24 вересня на на економічному факултеті відбулась міжнародна конференція з нагоди 70 річчя економічного факультету "Аграрна політика України в умовах глобальних викликів".
23 вересня 2021, 18:44
В рамках цієї конференції на кафедрі організації підприємництва та біржової діяльності відбулася секційна її частина під назвою «Агробізнес та біржова діяльність». Вона була присвячена актуальним питанням функціонування агробізнесу, проблемам і напрямам розвитку біржових ринків.
![](/sites/default/files/u130/1_63.jpg)
![](/sites/default/files/u130/2_59.jpg)
![](/sites/default/files/u130/3_48.jpg)
Розпочав засідання завідувач кафедри д.е.н. професор Ільчук М.М., його доповідь була присвячена особливостям та проблемам функціонування українського ринку зерна та його стабілізації на основі поєднання економічної та екологічної компоненти.
![](/sites/default/files/u130/4_37.jpg)
З високою зацікавленістю учасники конференції сприйняли виступ Станіслава Мінти професора Вроцлавського університету наук про життя. Доповідь була присвячена пошуку напрямів забезпечення сталого розвитку сільських територій та агробізнесу.
![](/sites/default/files/u130/5_30.jpg)
Результати ґрунтовних аналітичних досліджень стану та перспектив розвитку підприємництва в Україні презентував доцент кафедри організації підприємництва та біржової діяльності НУБіП України Нікітченко Сергій Олександрович.
![](/sites/default/files/u130/6_15.jpg)
Наукові доробки та практичні пропозиції були озвучені проф. Солодким Миколою Олександровичем, доцентом Панкратовою Любов Леонтіївною. Також апробували результати наукових досліджень аспіранти Благодатний А.С., Водніцький М.В., Тригубченко А.В.
![](/sites/default/files/u130/7_16.jpg)
![](/sites/default/files/u130/8_11.jpg)
![](/sites/default/files/u130/9_6.jpg)
![](/sites/default/files/u130/10_9.jpg)
По закінченню секційного засідання Ільчук М.М. вручив учасникам сертифікати про участь у конференції.
Руслан Любар