Майбутні селекціонери

25 липня 2021 року

     

     Кафедра генетики, селекції та насінництва ім. проф. М. О. Зеленського неабияк схвильована, адже в цьому році на нашу спеціальність вступають не лише випускники Національного університету біоресурсів і природокористування України, а й з інших університетів: Білоцерківський національний аграрний університет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Вінницький національний аграрний університет. Студент-іноземець вирішив змінити факультет за для навчання селекції рослин.

    

     Вступники розповіли про особисті досягнення, хоббі, досвід роботи в сфері агрономії, чому вони вибрали селекцію рослин та що їх цікавить в обраному напрямку.
     Гаркуша Олексій та Степаненко Сергій вже працюють помічниками агронома-дослідника у Всеукраїнському науковому інституті селекції (ВНІС), де займаються селекцією соняшника та бажають поглибити свої знання.
     Кравчук Вікторія також працювала у ВНІС, де допомагала у відділі селекції кукурудзи. Вікторія поступила з бажанням вивчення і освоєння сучасних методик селекції рослин.
     Манзюк Ярослав був помічником агронома в ФГ «Криниченька», де і зацікавився селекцією.
     Якобчук Сергій захоплюється збіркою ігрових комп`ютерів, Манзюк Ярослав грає в шахи, а Гаркуша Олексій грає на гітарі.

     Олівер Аду-Боаче цікавиться селекцією цукрової кукурудзи, також любить слухати музику різних країн, багато часу приділяє вивченню наукових статтей у сфері селекції.

Ірина Шпакович

завідувач лабораторіїї кафедри генетики, селекції та насінництва

ім. проф. М.О.Зеленського

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook