Про призначення відповідальних осіб за протипожежний стан

4 лютого 2014 року
м. Київ, Україна

     Відповідно до наказу ректора НУБіП України № 91 від 29.01.2014року «Про призначення відповідальних осіб за протипожежний стан», та у відповідності до вимог ст. 20 Кодексу цивільного захисту України, п. 3.9 Правил пожежної безпеки для закладів, установ і організацій системи освіти України, затверджених наказом міністерства освіти і науки України від 30.09.1998 р. № 48/348,
 

ЗОБОВ'ЯЗУЮ:

  1. Неухильно дотримуватись протипожежних норм, вимог Кодексу цивільного захисту України, Правил пожежної безпеки для закладів, установ і організацій системи освіти України, наказів і розпоряджень керівництва університету, приписів відділу охорони праці, відділу пожежної безпеки та приймати заходи щодо усунення виявлених порушень.
  2. Дозволяти проведення будівельних робіт на закріплених площах, пов’язаних з використанням зварювання, відкритого вогню і т. д., лише при наявності наряду-допуску у виконавців робіт та в присутності відповідальної особи з дотриманням правил проведення даних робіт.
  3. Заборонити використання і зберігання побутових нагрівальних приладів (чайники, мікрохвильові печі, обігрівачі тощо) у кімнатах та приміщеннях інституту.
  4. Заборонити зберігання легкозаймистих речовин та газових балонів на об’єктах інституту, крім спеціально облаштованих майданчиків.
  5. Розмістити у всіх приміщеннях інституту на видних місцях інструкції з прізвищами осіб, відповідальних за охорону праці та пожежну безпеку.
  6. Керівникам структурних підрозділів призначити відповідальних осіб за протипожежний стан в кожному підрозділі відповідно до структури інституту, списки відповідальних осіб подати у дирекцію до 10 лютого 2014 року.
Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook