Навчально-науковий центр біології і екології субтропічних рослин та ландшафтознавства

Адреса: смт. Нікіта (м. Ялта, АР Крим)
Тел./факс Центру: +38 0654 336 446
E-mail: [email protected]
 
Митрофанова Ірина Вячеславівна
Директор навчально-наукового центру біології
і екології субтропічних рослин та ландшафтознавства,
доктор біологічних наук
 
Навчально-науковий центр біології і екології субтропічних рослин та ландшафтознавства (м. Ялта, Автономна Республіка Крим) є структурним підрозділом Навчально-наукового інституту рослинництва, охорони природи та біотехнологій Національного університету біоресурсів і природокористування України, який розміщений у смт Нікіта (м. Ялта) на території Нікітського ботанічного саду — Національного наукового центру НААН України.
Центр створений згідно з рішенням Президії УААН від 26 вересня 2002 р., рішенням Вченої Ради Університету (протокол №4 від 27 листопада 2003 р.), наказом ректора Університету №35 від 30 січня 2004 р. і входить до структури Інституту згідно з наказом ректора №60 від 6 лютого 2006 року.
Основними напрямами діяльності центру є навчальна, наукова, науково-методична, впроваджувальна та культурно-виховна робота, проведення навчальної та виробничої практик студентів, стажування та підвищення кваліфікації аспірантів і науково-педагогічних працівників Університету, з урахуванням особливостей Кримського регіону.
Метою діяльності Центру є покращення рівня практичної підготовки фахівців в Університеті зі спеціальностей "Екобіотехнологія", "Екологія та охорона навколишнього середовища", "Лісове господарство", "Садово-паркове господарство", "Плодоовочівництво та виноградарство", "Агрохімія та ґрунтознавство", "Захист рослин" з урахуванням умов субтропіків, а також підвищення результативності навчальної роботи та наукових досліджень з біотехнології, екології, рекреаційного лісівництва, природно-заповідної справи, субтропічного рослинництва, ландшафтної архітектури та садово-паркового господарства, квітникарства, озеленення, ландшафтної екології вивчення лікарських, ефіроолійних та пряноароматичних рослин та інших напрямів; впроваджувальної діяльності та надання послуг, поліпшення фінансового та матеріально-технічного забезпечення лабораторій.
Діяльність Центру як навчального, науково-методичного, організаційно-господарського та координаційного підрозділу з біотехнологічного й екологічного навчально-наукових напрямів організовується шляхом розробки та реалізації цілеспрямованої політики в підвищенні результативності навчальної роботи, наукових досліджень, впроваджувальної, науково-виробничої діяльності, поліпшенні фінансового, матеріально-технічного забезпечення кафедр, лабораторій, навчально-науково-виробничих підрозділів, підвищенні рівня оплати та професійної майстерності працівників Центру, з урахуванням особливостей Кримського регіону.
Оснащення матеріально-технічної бази Центру надає можливість проведення навчальних практик для студентів інших навчальних закладів не тільки України а й іноземних університетів, а також міжнародних конференцій, симпозіумів, семінарів тощо.
 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook