ЗВІТ ПРО РОБОТУ СТУДЕНТСЬКОГО ГУРТКА «ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ХАРЧОВІЙ ПРОМИСЛОВОСТІ»

8 травня 2019 року
НДІ технологій та якості продукції тваринництва

 З метою розвитку студентської наукової та інноваційної діяльності в НУБіП України, залучення молоді до роботи в студентських наукових гуртках і з нагоди Дня науки в нашому університеті проходить VІIІ «Фестиваль студентської науки – 2019».

В рамках І етапу фестивалю, що відбувся 8 травня 2019 р. в НДІ технологій та якості продукції тваринництва, було заслухано звіти про роботу студентських наукових гуртків, представлені результати наукової діяльності та стратегії подальшого розвитку.

З доповіддю про роботу студентського гуртка «Інноваційні технології в харчовій промисловості», що діє на кафедрі процесів і обладнання переробки продукції АПК, виступив староста Гліб Бондаренко. Він окреслив основні напрямки діяльності гуртка і звітував про результати цьогорічних досліджень біопалива з рослинної сировини.

Виступ викликав зацікавленість у присутніх, було багато питань щодо раціональності вирощування енергетичних рослин і Україні та якості паливних брикетів.

За результатами конкурсу наш гурток зайняв почесне ІІ місце.

З усіма матеріалами щодо роботи наукового гуртка «Інноваційні технології в харчовій промисловості» можна ознайомитись на сторінці кафедри ПіОПП АПК за посиланням https://nubip.edu.ua/node/32690.

Запрошуємо до співпраці усіх бажаючих!

 

Зінаїда Бурова,

керівник гуртка,

старший викладач

кафедри ПіОПП АПК 


Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook