Члени гуртка «Клуб фінансового аналітика» активні учасники VIII Міжвузівської науково-практичної конференції
Члени гуртка «Клуб фінансового аналітика» активні учасники VIII Міжвузівської науково-практичної конференції
19 квітня 2019 року
Члени гуртка «Клуб фінансового аналітика» прийняли активну участь в VIII Міжвузівська науково-практична конференція «Актуальні питання економіки, обліку і фінансів в Україні», яка відбулася на базі відокремленого підрозділу НУБіП України Ірпінському економічному коледжі.
![](/sites/default/files/u208/1_47.jpg)
Із вітальним словом до учасників конференції звернулася в.о директора коледжу Ільченко Н.В., яка наголосила на актуальності питань винесених для обговорення на конференції, підкреслила значення науково-дослідної роботи студентів для їх майбутнього.
![](/sites/default/files/u208/2_41.jpg)
В конференції взяли участь 89 студентів з різних вищих навчальних закладів України та аграрних економічних коледжів. Першими свої доповіді представила Шиян Карина «Державний борг України в сучасних економічних умовах» та Тесленко Каріна «Формування доходів сільськогосподарських підприємств» під керівництвом к.е.н. Тітенко З.М.
![](/sites/default/files/u208/3_34.jpg)
Теми, які висвітлили студенти були актуальними та цікавими і викликали жваву дискусію учасників конференції та отримали високу оцінку присутніх науково-педагогічних працівників.
На завершення студенти мали можливість обмінятися думками та прийняти участь у обговоренні актуальних питань, що висвітлювалися на конференції.
![](/sites/default/files/u208/4_24.jpg)
![](/sites/default/files/u208/5_25.jpg)
Шиян Карина, студентка 1 курсу, 10 групи
спеціальності «Фінанси, банківська справа та спеціальність»