Наукова діяльність

Наукова діяльність вчених університету спрямована на проведення фундаментальних та прикладних досліджень в області біології рослин і тварин, біотехнології, хімії, прикладної механіки і фізики, екології, економіки, педагогіки тощо.

Наукові розробки вчених університету є вагомим внеском у розвиток агропромислового та природоохоронного комплексів країни. Це – нові високопродуктивні сорти та гібриди сільськогосподарських культур; породи, типи і лінії сільськогосподарських тварин; екологічно безпечні засоби захисту рослин від хвороб і шкідників; ефективні ветеринарні лікарські препарати; нові та модернізовані види сільськогосподарської техніки; прогресивні біо- та агротехнології виробництва, переробки, збереження сільськогосподарської продукції та забезпечення її високої якості, біотехнології, альтернативна енергетика, комп’ютерні, телекомукаційні та геоінформаційні технології тощо

P5080239      

Виконання наукових досліджень здійснюється у навчально-наукових і науково-дослідних інститутах НУБіП України, Українській лабораторії якості і безпеки продукції АПК, Українському науково-дослідному інституті сільськогосподарської радіології, Науково-дослідному та проектному інституті стандартизації і технологій екобезпечної та органічної продукції (м. Одеса). На базі провідних кафедр університету створені і функціонують 20 проблемних науково-дослідних лабораторій, навчально-науково-виробничі центри, очолювані провідними вченими, в яких сконцентроване сучасне обладнання та проводяться наукові дослідження.

 

 
 

 

 


 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook