Сторінка магістра агробіологічного факультету

Агробіологічний факультет

 Спеціальність 201 «Агрономія»

Освітня програма «Агрономія» 

 Освітньо-професійна програма

Магістерська програма «Адаптивне рослинництво»

1. Аврамчук Віталій Іванович

2.    Верховод Вікторія Володимирівна

3.    Гартенко Владислав Станіславович

4.    Кобринь Микола Вікторович

5.    Ковтун Тетяна Володимирівна

6.    Колісник Дмитро Вікторович

7.    Лемешик Анна Вікторівна

8.    Луценко Роман Олександрович

9.   Мельничук Андрій Леонідович

10.Мехеда Владислав Віталійович

11.Миронюк Андрій Михайлович

12.Немченко Олена Сергіївна

13.Островий Сергій Олександрович

14.Павлюк Олег Петрович

15.Палій Дмитро Володимирович

16.Панченко Анастасія Анатолівна

17.Похолюк Олена Дмитрівна

18.Степанюк Максим Русланович

19.Чайковський Дмитро Богданович

20.Шикера Тетяна Вікторівна

21.Шовкун Сергій Васильович

 


Освітня програма «Агрономія»

 Освітньо-професійна програма

Магістерська програма "Сучасні системи землеробства»

1. Андрусик Павло Романович   

2. Бовкун Дмитро Олександрович

3.    Буряк Микита Володимирович

4.    Гладка Марина Сергіївна

5.    Дмитренко Валентин Іванович

6.   Дука Олександр Сергійович

7.    Комар Людмила Сергіївна

8.    Литвин Максим Миколайович

9.    Літвіненко Євгеній Володимирович

10.Малина Костянтин Ігорович

11.Серьоженко Анна Сергіївна

12.Тимченко Єгор Романович

13.Ткаченко Олександр Віталійович

14.Філістін Андрій Володимирович


Освітня програма «Агрономія» 

Освітньо-професійна програма

Магістерська програма «Енергоощадні технології в рослинництві та кормовиробництві»

1.  Батир Максим Володимирович

2. Лапа Владислав Віталійович

3.    Лобанцов Юрій Олександрович

4.   Мартинюк Антон Сергійович

5.    Сірик Дмитро Олексійович

6.    Смик Микола Сергійович

7.    Соколовська Валерія Павлівна

8.    Таран Роман Андрійович

9.   Холоднюк Микола Юрійович

 

 

Освітня програма «Агрономія» 

Освітньо-професійна програма

Магістерська програма «Виробництво та логістика»

1. Бондар Марія Олегівна

2.    Боровик Віктор Сергійович

3.    Ведмідь Олексій Васильович

4.    Войчишина Ірина Володимирівна

5.    Голубєва Альона Едуардівна

6.    Грицюк Ярослав Васильович

7.    Збарський Максим Юрійович

8.    Зуєнко Максим Володимирович

9.    Коваль Олександр Сергійович

10.Костенко Єлизавета Олексіївна

11.Лаврук Мирослава Русланівна

12.Михайлін Іван Вікторович

13.Розпутня Тетяна Володимирівна

14.Сич Інна Володимирівна

15.Яковініч Іванна Русланівна


 

Освітня програма «Агрохімія і грунтознавство» 

Освітньо-професійна програма

Магістерська програма «Агрохімія та управління якістю грунтів»

1.    Алфьоров Всеволод Сергійович

2.    Барабаш Володимир Віталійович

3.    Безвощук Марія Миколаївна

4.    Гордеєв Всеволод Русланович

5.    Гордієнко Микола Віталійович

6.    Деревянко Олександр Станіславович

7.    Дереш Богдан Олександрович

8.    Душейко Сніжана Іванівна

9.    Душкевич Марія Володимирівна

10.Заєць Юрій Михайлович

11.Корній Максим Олександрович

12.Косован Віктор Вікторович

13.Кучерук Вадим Анатолійович

14.Олійник Андрій Валерійович

15.Опихайленко Катерина Віталіївна

16.Охрій Максим Олександрович

17.Палій Аліна Андріївна

18.Саранюк Олександр Сергійович

19.Синьоок Іван Володимирович

20.Солтик Віта Олександрівна

21.Тарасенко Олексій Валерійович

22.Тетьора Владислав Петрович

23.Топчій Михайло Вікторович

24.Шамрицька Марія Олександрівна

25.Шерстюк Вікторія В’ячеславівна

26.Яценко Дмитро Сергійович

 

Освітня програма «Селекція і генетика сільськогосподарських культур» 

Освітньо-професійна програма

Магістерська програма «Державна науково-технічна експертиза сортів рослин та їх правова охорона»

1.    Бартків Олександр Олександрович

2.    Вдовіченко Юлія Володимирівна

3.    Глущенко Аліна Юріївна

4.    Капустинський Олексій Вікторович

5.    Конверський Андрій Валерійович

6.   Крамаренко Євгеній Вікторович

7.   Ланецький Євгеній Ігорович

8.    Максимишин Олексій Вікторович

9.    Роздобудько Руслан Норматджнович

10.Стурченко Ростислав Сергійович

 

Спеціальність 203 «Садівництво та виноградарство»

Освітня програма «Садівництво та виноградарство» 

Освітньо-професійна програма

Магістерська програма «Садівництво»

1.    Андрущак Дем’ян Анатолійович

2.    Берсан Сергій Андріанович

3.    Василик Володимир Леонідович

4.    Гуменний Данило Валерійович

5.    Іванова Єлизавета Леонідівна

6.    Комар Владислав Ігорович

7.    Коропецький Назар Іванович

8.    Логвіненко Вячеслав Віталійович

9.    Лосковський Володимир Миколайович

10.Мажуренко Олександр Володимирович

11.Нікуліна Ольга Вікторівна

12.Онищенко Владислав Володимирович

13.Сипливий Володимир Олексійович

14.Стрельніков Орест Михайлович

15.Тимошенко Євгенія Петрівна

16.Тинькевич Дмитро Миколайович

17.Черешнюк Іван Тимофійович

18.Черкавська Аліна Олексіївна

19.Шевченко Ольга Миколаївна

20.Яковець Назарій Андрійович

21.Янчинецька Тетяна Вікторівна

22.Ящук Сергій Іванович

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)