Комісії для прийому вступних іспитів до аспірантури!!!!
БІОЛОГІЯ - 091
(радіобіологія)
1. Патика Т.І. - доктор с.-г. наук, ст. науковий співробітник, директор НДІ фітомедицини, біотехнологій та екології - голова комісії;
2. Гудков І.М., доктор біологічних наук, професор – член комісії;
3. Гайченко В.А., доктор біологічних наук, професор - член комісії;
4. Ільенко В.В., кандидат біологічних наук - член комісії.
БІОЛОГІЯ - 091
(фізіологія рослин, фітопатологія)
1. Патика Т.І. - доктор с.-г. наук, ст. науковий співробітник, директор НДІ фітомедицини, біотехнологій та екології - голова комісії;
2. Григорюк І.П., доктор біологічних наук, професор – член комісії;
3. Крючкова Л.О., доктор біологічних наук, ст. науковий співробітник – член комісії;
4. Бойко О.А., кандидат біологічних наук, доцент – член комісії.
АГРОНОМІЯ – 201
(біотехнологія)
1. Патика Т.І. - доктор сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник, директор НДІ фітомедицини, біотехнологій та екології - голова комісії;
2. Теслюк В.В. - доктор с.-г. наук, професор – член комісії;
3. Клюваденко А.А. - кандидат с.-г. наук, доцент – член комісії.
ЗАХИСТ І КАРАНТИН РОСЛИН – 202
(ентомологія, фітопатологія)
1. Патика Т.І. – доктор с.-г. наук, ст. науковий співробітник, директор НДІ фітомедицини, біотехнологій та екології – голова комісії;
2. Доля М.М. – доктор с.-г. наук, професор - член комісії;
3. Крючкова Л.О. – доктор біологічних наук, професор – член комісії;
4. Антоненко О.Ф. – доктор с.-г. наук, професор - член комісії;
5. Лікар Я.О. - кандидат с.–г. наук, доцент – член комісії.
ЕКОЛОГІЯ - 101
1. Патика Т.І. – доктор с.-г. наук, ст. науковий співробітник, директор НДІ фітомедицини, біотехнологій та екології – голова комісії;
2. Макаренко Н.А. – доктор с.-г. наук, професор – член комісії;
3. Чайка В.М. – доктор с.-г. наук, професор – член комісії;
4. Гайченко В.А. – доктор біологічних наук, професор - член комісії;
5. Бондарь В.І. - кандидат с.-г. наук, ст. науковий співробітник - член комісії.
АГРОІНЖЕНЕРІЯ - 208
1. Отченашко В.В. - доктор с.-г. наук, доцент, начальник НДЧ – голова комісії;
2. Патика Т.І. – доктор с.-г. наук, ст. науковий співробітник – член комісії;
3. Патика М.В. - доктор с. - г. наук, ст. науковий співробітник – член комісії;
4. Григорюк І.П – доктор біологічних наук, професор – член комісії;
5. Колодяжний О.Ю. – кандидат с.-г. наук – член комісії.