Розумним бути модно! Хімічний брейн-ринг який присвячений до 120-річчя університету

7 травня 2018 року

Чи знаєте ви, який метал став однією з причин падіння Римської імперії, чи чому у 1714 р Папа Климент II наказав звозити у величезних кількостях гній і всілякі відходи до Колізею, або посуд з якого металу врятував офіцерів Олександра Македонського під час походу в Індію? Знайти відповіді на ці каверзні запитання і переконатися в тому, що хімія – це основний предмет в школі життя змогли 85 учасників 12 команд Загальноуніверситетських змагань «Хімічний брейн-ринг», які в цьому році були приурочені до 120-річчя нашого університету.

І справді, студенти перетворили хімічну аудиторію в інтелектуальний ринг, в якому перемогу могли здобути лише найерудованіші та найкмітливіші учасники, намагаючись якомога швидше знайти відповіді на цікаві запитання ведучої – старшого викладача кафедри загальної хімії Кравченко О.О.

Слідкувало за порядком та дотриманням правил інтелектуальної гри поважне журі: завідувач кафедри загальної хімії Антрапцева Н.М., доценти Кочкодан О.Д. та Солод Н.В., старший викладач Жила Р.С. У ході гри учасники команд продемонстрували знання з хімії, ерудицію, кмітливість та винахідливість, отримали гарний настрій та задоволення.