Батл «Хто зверху?!»

14 квітня 2018 року
12 квітня на агробіологічному факультеті відбувся захід, або точніше батл, під назвою «Хто зверху?!», де себе змогли проявити неперевершені дівчата та хоробрі парубки.  Запекла боротьба спостерігалась протягом усієї гри, що не давала до кінця визначитись нашим вельмишановним журі кого ж все таки обрати: дівчат чи хлопців?!
Журі очолювали: заступники декана - Завгородній Володимир Миколайович та Коваленко Віталій Петрович, секретарі деканату - Образцова Анна Володимирівна та Нестеренко Ольга Григорівна, викладач кафедри кормовиробництва, меліорації та метеорології – Ярош Анна В’ячеславівна.  Досвідчені судді розсудливо обирали переможців впродовж всієї гри, адже як хлопці так і дівчата були гідні перемоги!
Капітани обох команд до останнього боролись між собою, про що може свідчити передостанній конкурс  під інтригуючою назвою «Дивоглядки», але цього разу фортуна була на боці дівчат, адже не кожен парубок зуміє протистояти красі наших приголомшливих дівчат!
Хоча у конкурсі « Склади слово», хлопці зуміли наздогнати своїх суперниць і показали на що вони здатні. Ну і звичайно конкурс, який не залишить байдужим будь – якого агронома, адже за 90 секунд зуміти скласти вірш про професію і буття агронома, не так вже і легко, хоча дівчата і хлопці вдало впорались із поставленим перед ними завданням. Із відривом в 1 бал, перемагає наша опора факультету - мужні, хоробрі та сильні парубки, яких постійно підтримувала публіка, яка зуміла запалити у них «козацький дух».